Hostel Dizzy Daisy (Wrocław)

Dla osób o skromnym budżecie, podróżujących z psami, na pewno zaciekawi to miejsce. Sam hostel położony jest przy Placu Grunwaldzkim, co daje świetną bazę wypadową do ciekawszych miejsc turystycznych. Nie oferuje luksusów, dlatego osoby lubiące spać w puchowej pościeli z telewizorem w pokoju powinny poszukać czegoś innego. Jakość jest po prostu adekwatna do ceny – warunki mocno „studenckie”, nie najnowsze meble, ale wszystko czyste i porządne. Jest mała kuchnia do dyspozycji, ale warto zabrać własny kubek, talerz czy sztućce jako towar deficytowy. Hostel jest położony na tyłach małego marketu, w pobliżu piekarni i małych restauracyjek, także śmierć głodowa nie grozi nawet największemu leniuchowi. Obsługa miła i pomocna.

Psy są miłymi gośćmi, ale warto wcześniej przyzwyczaić je do głośnego zachowania za drzwiami pokoju. Wadą położenia ośrodka jest brak parku lub skweru w okolicy by wybiegać zwierzaki w bezpieczny sposób.

Miejsce to można spokojnie polecić na bazę wypadową letnich wycieczek po mieście dla osób szukających taniego miejsca na nocleg z psem.

 

Oficjalna strona hostelu: LINK

This entry was posted in Miejsca przyjazne psom. Bookmark the permalink.

One Response to Hostel Dizzy Daisy (Wrocław)

  1. Pingback: kamil

Dodaj komentarz