Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE PSÓW w WARSZAWIE. SKUTECZNE!

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

Bosman szuka domu!
Bosman to jeden z psów, który stanął na naszej drodze, choć nikt o to nie zabiegał ;) Ot, podczas spaceru wbiegł w grupkę psów i... został. Mimo, że całkowicie obcy w grupie, która tworzy "spacerowe" stado, nie był agresywny, nie wszczynał awantur, był wręcz przyjacielski. Spacer jednak się skończył a psiak... pozostał...

Bosman jest w domu tymczasowym. Awaryjnie. Szukamy dla niego domu stałego.


Jakim jest psem? Jest niewykastrowanym, dorosłym samcem. Wg weta - ok. 1-2 lata. Czarny podpalany, około 25 kg masy, tajemnicza mieszanka może labka, może sznaucera, może wyżła i licho raczy wiedzieć, czego jeszcze ;) Z wyglądu nie sposób odmówić mu uroku i łobuzerskiego "tego czegoś", ale zakochać się w nim można głównie ze względu na charakter.
Rzadko się zdarzają tak zrównoważone, stabilne emocjonalnie, o naturalnej pewności siebie psy, zwłaszcza dotknięte bezdomnością. Bosman taki jest. Opanowany, świadom swojej pozycji, inteligentny, kontaktowy i chętny do współpracy z człowiekiem, bardzo szybko się uczy. Nauczony czystości, nie niszczy, grzecznie zostaje sam w domu. Dobrze znosi podróże. Energiczny, wesoły, idealny kompan dla aktywnej rodziny, jednak nie wymagający podporządkowania trybu życia psu. Potrafi się wyciszyć, kiedy trzeba i rozbrykac, gdy trafi się okazja ;)


Jak wszyscy nasi podopieczni, Bosman na terenie Warszawy (i ewentualnych okolic po uzgodnieniu) może liczyć na bezpłatną pomoc behawioralną oraz zajęcia w naszym Klubie, które pomogą mu odnaleźć się w nowej sytuacji, a opiekunom poznać jego potrzeby i ułożyć swoje wzajemne relacje :)


Aga Żabińska, Szkolenie psów Warszawa - DOG Line>Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa


ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769
NASI PARTNERZY

         

© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa
+48 533 635 769
dogline@dogline.pl
Dog Line