Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE PSÓW w WARSZAWIE. SKUTECZNE!

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line'owe WYPRAWY WĘDRÓWKOWO-TRENINGOWE 2015
Wyprawa pierwsza - Kampinos


02.05.2015Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Termin


Niestety, POLO CLUB ŻURAWNO, mimo wcześniejszej deklaracji i zarezerwowania noclegu dla nas wycofał się z umowy. Po prostu nawet nie zadzwonili, napisali tylko maila z prośbą o telefon i stwierdzili, że jednak nie. Nie będę komentować, mija się to z celem, nie ma sensu na siłę przekonywać czy zmuszać. Ich postawa świadczy sama za siebie.


Ponieważ o nocleg w Kampinosie jest naprawdę ciężko (tak, też nie wierzę, jak można w tak turystycznej okolicy tak nie dbać o turystę jednocześnie narzekając na niskie dochody!), zwłaszcza, gdy czas goni, zdecydowałam skrócić nasza wyprawę do jednego dnia. A że wszelkie prognozy na piątek zapowiadają deszcz - przesunąć ją na sobotę. Nowym terminem naszej wyprawy jest więc sobota, 2 maja :)


Dojazd


Autobusem ZTM linii 719, z pętli Górczewska wyruszamy o godz. 9.40. Wysiadamy na przystanku Zaborów - Szkoła, planowo o 10.09. Jest to druga strefa ZTM.


Wędrówka


Wyruszamy na pętelkę szlakami Kampinosu. Będzie trochę pięknych widoków, trochę lasu, generalnie mokro, zwłaszcza że trasa częściowo prowadzi przez tereny podmokłe - proszę to uwzględnić w doborze stroju i oczekiwaniach względem jego czystości po powrocie ;)

Prowiant


Z zasady na DOGWay'ach żywimy się własnym prowiantem. Także kiełbaski, chlebki, serki, ziemniaczki i innne atrakcje do pieczenia przy ognisku zapewniamy sobie we własnym zakresie.


Wyposażenie


Ponieważ trasa prowadzi szlakami Kaminoskiego Parku Narodowego, nie będzie zbyt dużo możliwości puszczania psów luzem, co należy uwzględnić w wyposażeniu psów. Zabieramy szelki (najlepiej sprawdzają się typu guard, popularne V-ki nie zdają egzaminu), wskazane są też amortyzatory. Zdecydowanie odradzamy prowadzenie psów w czasie marszu na obrożach - nie będzie to relaks ani dla opiekunów, ani dla zwierzaków.

Ubieramy się wygodnie, w ubrania odporne na ewentualne przemoknięcie, zwłaszcza buty. Zabieramy dokumenty, także psa (świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie). Nie zapominamy także o kagańcu.

Treningi


Będziemy poruszać się po terenie parku narodowego, gdzie nie należy zbaczać z wyznaczonych ścieżek, ciężko więc będzie o znalezienie dogodnego terenu do treningu. Przyjęta formuła wędrówki jednodniowej także nie sprzyja wypoczęciu psiaków. Jednak nie oznacza to, że z treningu musimy rezygnować ;)


Wszystkich chętnych zapraszam na treningi z zakresu posłuszeństwa, obedience, rally-o, tropienia, ratownictwa, przygotowania psa do dogoterapii, sztuczek w następnym dniu, 03 maja, na były poligon wojskowy (MAPA). Zgłoszenia uczestnictwa w treningu należy zgłaszać mailowo pod adresem dogline@tlen.pl do 2 maja do godziny 20. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko opiekuna, imię i rasę psa, wybraną dyscyplinę, numer telefonu kontaktowego oraz preferowaną godzinę treningu.Ceny treningu oraz pozostałe infomracje można przeczytać TUTAJ :).

Godziny treningów dla poszczególnych dyscyplin zostaną podane po zebraniu zgłoszeń :)


Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


Pamiętajcie też, że za wszelkie szkody wyrządzone przez psa odpowiada jego właściciel.


Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u mnie, w miarę moich możliwości oczywiście ;)


Telefon kontaktowy do mnie: 533-635-769


e-mail: dogline@tlen.pl


WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY :)

KOMENTARZE :)


Pozostałe DogWay'e wielodniowe planowane w tym roku::


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa


ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769
NASI PARTNERZY


© DOG Line - Szkolenie psów Warszawa Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa
+48 533 635 769
dogline@dogline.pl