Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME




I Meeting JuniorObi, Warszawa, 14.04.2012



Szkolenie psów Warszawa - DOG Line, I Meeting JuniorObi

14 kwietnia, w pogodne wiosenne południe, w warszawskim Powsinie zebrali się pasjonaci pracy z psami i jej propagowania wśród najmłodszego pokolenia oraz odważni Juniorzy wraz ze swoimi opiekunami . Na kilka dni przed meetingiem grupkę odważnych Juniorów uszczupliła choroba Izy, która miała wystąpić z labradorką Ajzi. Ostatecznie na placu boju stawiło się 4 Juniorów: Dianka z Sigmą i Adaś z Hakerem (kategoria Junior Młodszy) oraz Asia z Rico i Monika z Magic'iem (kategoria Junior)


Stawiła się w pełnej gotowości prowadząca ocenę na ringu Małgosia Bartoszewska-Kujawa oraz pomagające jej na ringu Justyna Proniewicz oraz Kamila Buryn, dotarła też stremowana ekipa klubowiczów DOG Line - organizatora imprezy.

Po przygotowaniach organizacyjno-technicznych przyszedł czas na odprawę - zapoznanie młodych zawodników z ringiem, wyjaśnienie zasad na nim obowiązujących, omówienie ćwiczeń i sposobu ich wykonania oraz oceny. Aby uczestnikom łatwiej było to wszystko zrozumieć, Małgosia nie tylko cierpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania, ale i ilustrowała wyjaśnienia przy udziale swojego psa Nero.

Gdy wszystkie wątpliwości zostały rozwiane a odprawa zakończona, refleksem lepszym od organizatorów wykazał się Adaś - nie zostało zilustrowane zostawanie! Pies już poszedł na zasłużone odpoczynek, jedna błąd należało naprawić. Cóż było robić - psem zostałam ja :) Śmiechu było co nie miara i co najważniejsze, zdecydowanie rozluźnili się zawodnicy.



autor nagrania: Lidka Jaworowska. Wszelkie prawa zastrzeżone!



Przyszedł czas na zmierzenie się zawodników z programem ćwiczeń. Bardzo uproszczonym, dostosowanym do ich wieku, jednak niewątpliwie będących wyzwaniem dla ich wieku, umiejętności i doświadczenia.

Na "pierwszy ogień" poszła Monika z Magic'iem, który z racji swojego szałaputowatego charakteru sprawia(ł) spore problemy wzbogacając życie swojej ludzkiej rodziny w liczne troski. Monika, którą respektował najmniej, a w zasadzie... wcale, po kilku miesiącach pracy uzyskała wynik 94,25 pkt / 100.



autor nagrania: Lidka Jaworowska. Wszelkie prawa zastrzeżone!



Drugi numer wylosowała Diana z Sigmą - suczką, w której się zakochała od pierwszych dni jej życia. Do tego stopnia, że mimo, że razem spędzają tylko weekendy, zaczęła z nią trenować. Wspólnie uzyskały 96,25 pkt / 100.


autor nagrania: Lidka Jaworowska. Wszelkie prawa zastrzeżone!



Kolejną uczestniczką było Asia z Rico. Kiedy decydowała się na zakup psa, myślała o trenowaniu z nim głownie agility i frisbee, może flyballu. Jednak Rico postanowił zmienić swoje "przeznaczenie". Swoimi pomysłami zmusił opiekunów do treningu posłuszeństwa. Nie, jeszcze nie tego sportowego, ale... bakcyl został połknięty. Dziś obedience stało się dla Asi pasją i... głównym sportem :) W ramach meetingu ze swoim Rico uzyskała 86,75 pkt / 100.



autor nagrania: Lidka Jaworowska. Wszelkie prawa zastrzeżone!



Ostatnim startującym był Adaś z Hakerem. Zainteresował się obi i zaczął terenować, gdy... dowiedział się o meetingu. By móc wystartować, przyjechał z Poznania. Mimo najmłodszego wieku, długiej podróży i krótkiego okresu trenowania uzyskał 91,75 pkt / 100.



autor nagrania: Lidka Jaworowska. Wszelkie prawa zastrzeżone!



Ostatecznie wszyscy uczestnicy zaliczyli swoje starty z ocenami doskonałymi. Oprócz nagród dostali kartę ocen z dokładnym uzasadnieniem - opisem nie tylko błędów, których nie udało się uniknąć, ale i tego, co sie podobało. Liczymy, że zmotywuje ich to do dalczej pracy i wkrótce zobaczymy ich ponownie na kolejnej imprezie z cyklu JuniorObi! Mamy też nadzieję, że w ich ślady pójdą nowi adepci :)





Meeting się zakończył. Pora na podziękowania:

 • oceniającej Małgosi Bartoszewskiej-Kujawie za życzliwość, pomoc i wsparcie oraz oczywiście za ocenianie;

 • uczestnikom za odwagę i przybycie;

 • właścicielce sklepu zoologicznego Marzena za życzliwość i nagrody;

 • Asi Janiec z DOG Campus za udostępnienie terenu;

 • klubowiczom DOG Line za zaangażowanie w organizacji;

 • wszystkim za kibicowanie, wspaniałą atmosferę, dokumentację fotograficzną i filmową;

 • losowi za sprzyjającą pogodę :)





 • DO ZOBACZENIA PRZY OKAZJI KOLEJNEGO MEETINGU!


  Wkrótce galeria oraz filmiki z występów uczestników :)

  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

  Szkolenie Twojego psa

  ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

  Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


  533 -635-769





  NASI PARTNERZY


  © DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!



  Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.



  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  KONTAKT
  Aga Żabińska
  Warszawa

  +48 533 635 769
  dogline@dogline.pl