Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEDOG Line'owe Wyzwania Sztuczkowe
Szkolenie psów Warszawa - DOG LineWiele lat temu, zainspirowane tematu programu telewizyjnego, przygotowałyśmy z Olą serię sztuczek opartych na fabule "gimnastyka z psem"


Trening sztuczek jest nie do przecenienia w budowaniu relacji z psem. Uczy współpracy, poprawia koordynację i świadomość ciała, jego poziom trudności można dostosować naprawdę do każdego, ogranicza jedynie wyobraźnia :) Sztuczki są też bazą wielu psich aktywności i sportów, jak na przykład frisbee, dog dancingu czy dog fitness.
Dziś chcąc Was zachęcić do tego rodzaju aktywności, ogłaszam DOG Line'owe WYZWANIA SZTUCZKOWE!

Zasady: - Co miesiąc będzie ogłaszany temat/fabuła. - Filmik ma mieć długość 1/1,5 minuty, format mp4. - Układ musi zawierać min. 5, max 10 sztuczek oraz stanowić ciągłość. - Nagrania, na których będą widoczne jakiekolwiek symptomy przemocy, stresu psa itd będą dyskwalifikowane. - Każdy uczestnik może przesłać jedno nagranie w miesiącu. - Nagrania należy przesyłać za pomocą maila, koniecznie z załącznikiem zgody na publikację wizerunku (jeśli taki w nagraniu występuje) na ich wykorzystanie przez Organizatora. - W przypadku osób nieletnich zgoda musi być wyrażona przez opiekuna prawnego (np. skan, foto). - Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za użyte w nadesłanym materiale ścieżki dźwiękowe, w szczególności za prawa autorskie do nich. - Przesłane nagrania mogą być publikowane na stronie www.dogline.pl, fanpagu, instagramie oraz wizytówce Google. - Co miesiąc, spośród nadesłanych prac, minimum jedna zostanie wyróźniona i nagrodzona możliwością udziału w DOG Line'owych Spotkaniach Grupowych lub dostępem do dowolnie wybranego Webinarium od DOG Line. - Organizator zastrzega sobie możliwość nagrodzenia/wyróżnienia dowolnej ilości prac.

Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl