Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEWebinaria kynologiczne
Webinaria kynologiczne to sposób na przekazanie wiedzy teoretycznej, zobrazowanej stosownymi zdjęciami i filmikami, opatrzonej wykładem i komentarzami prowadzącego. Pozwalają też kontakt z prowadzącym, na wyjaśnienie wątpliwości i udzielenia odpowiedzi - na żywo, w formie np. mailowej czy też w trakcie dodatkowej, indywidualnej konsultacji on-line.

Są formą poszerzenia swojej wiedzy, uniknięcia błędów, alternatywą na rozwiązanie problemów wychowawczych z psem, kiedy nie moza wyjść w domu lub w okolicy nie ma szkoleniowca/behawiorysty, który nam odpowiada.

W webinarze można uczestniczyć na żywo lub wykupić dostęp do nagrania.

Uczestnictwo w webinarze obejmuje udział w nim na żywo z możliwością zadawania pytań oraz dyplom uczestnictwa :) Koszt to 100 zł

Wykupienie nagrania archiwalnego obejmuje 48-godzinny dostęp. Koszt to 80 zł.

Jest możliwość wykupienia dodatkowego czasu dostępu do nagrania po uczestnictwie w webinarze na żywo. Koszt to 10 zł/24 godz.

Tematyka jest zróżnicowana, jednak ograniczona możliwością zobrazowania zagadnienia w tej formie kontaktu. Decydując się na udział można (a nawet zachęcamy!) przesłać pytania dotyczące tematyki danego webinarium lub zaproponoać temat, który nas interesuje pod adresem mailowym dogline@dogline.pl
lub na fanpagu DOG Line - szkolenie, pomoc behawioralna, hotel poprzez system wiadomości prywatnej
WEBINARIA
   

Webinarium PIES NA GIGANCIE, czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć, jeśli spotka Cię taka sytuacja. Oczywiście, przede wszystkim nie powinna, ale wiadomo, życie pisze własne scenariusze, zwłaszcza w trudnym okresie około noworocznym.

Przewidywany czas trwania: ok. 2 godziny.
NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

UZYSKAJ DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone przygotowaniu psa do trudnego okresu świąteczno-noworocznego, minimalizacji stresu i prewencji ryzyka ucieczki. Jak się przygotować? Kiedy zacząć? O czym warto pamiętać?

Przewidywany czas trwania: ok. 1 godz + pytania.
NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

UZYSKAJ DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone szeroko rozumianym zabawom węchowym z psem, w amatorskim wydaniu, do zrealizowania w domowym zaciszu czy na spacerze :)

Zabawy węchowe to zaspokojenie naturalnych potrzeb psa. Działają uspokajająco, wyciszająco i ośmielająco, są wykorzystywane w resocjalizacji, terapii zaburzeń separacyjnych itp. Są wspaniałym uzupełnieniem i urozmaicenem spacerów czy czasu spędzanego z psem :)                             

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA

   

Webinarium poświęcone pierwszym tygodniom życia szczeniąt i wpływu hodowcy na ich rozwój.                              

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone oswajaniu z zabiegami pielęgnacyjnymi i weterynaryjnymi. Zwłaszcza te ostatnie stanowią dla psa źródło dodatkowego stresu - obce miejsce, nie zawsze przyjemne zabiegi, bywa, że złe samopoczucie - to wszystko nie sprzyja nowym, nieznanym bodźcom. Warto z nimi oswoić na spokojnie, pozytywnie skojarzyć. Temu właśnie służy trening medyczny, który doskonale sprawdza się także w przypadku nieakceptacji zabiegów pielęgnacyjnych

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone zaburzeniom spectrum lęku separacyjnego, czyli nie radzenia sobie przez psa z samotnością. To dość częsty i uciążliwy problem, zarówno dla domowników, jak i samego psa! Co robić, by się z tym uporać?

Przewidywany czas trwania: ok. 2 godz + przerwa
NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone wypracowaniu miejsca-azylu dla psa, dającego poczucie bezpieczeństwa, ułatwiającego wyciszenie. Przydatnego również w podróżach z psem (bezpieczeństwo!) czy nocowaniu w obcych miejscach, np. hotelach.

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Webinarium poświęcone życiu z psem niesłyszącym i niedosłyszącym, jego wychowaniu, szkoleniu, ograniczeniach i mocnych stronach :)

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
   

Kwarantanna, izolacja dla posiadaczy psów niesie dość poważne wyzwania. Od reakcji na "dziwne", pozbawione mimiki, a więc nieprzwidywalne twarze ludzi w maskach, przez utrudnioną możliwość zapewnienia podstawowych choćby potrzeb psa po ryzyko wystąpienia zaburzeń separacyjnych po powrocie do normalności. Psiak przyzwyczajony do obecności domowników na powrót do standardowego trybu funkcjonowania może zareagować stresem, ujadaniem czy skłonnościami do niszczenia. Wystarczy jednak wprowadzenie kilku zasad, by to ryzyko zminimalizować lub przynajmniej złagodzić! Przewidywany czas trwania: ok. 2 godz.

NAJBLIŻSZY WEBINAR NA ŻYWO:

KUP DOSTĘP DO NAGRANIA
« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl