Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEKlub DOG LineNasz klub powstał na bazie wspólnej pasji, przyjaźni, poczucia odpowiedzialności za nasze psy. Nie tylko w wymiarze konsekwencji ich zachowania, ale także, a nawet przede wszystkim, w wymiarze zaspokojenia ich potrzeb - psychicznych, fizycznych, zdrowotnych...

Naszą wspólną pasją jest praca z psami. Na różnych płaszczyznach. Realizujemy się w różnych dziedzinach psich sportów. Jednak zawsze kładziemy nacisk na chęć i jakość współpracy z naszymi psami. Zawody są sprawdzianem naszej pracy na co dzień, ale nie celem samym w sobie. Owszem, miło, jak wygrywamy :), do tego dążymy, ale pies jest naszym partnerem, nie narzędziem.

Psy towarzyszą nam na co dzień, są członkami naszych rodzin. Czasem wywracają nasze życie do góry nogami, czasem wywołują uśmiech mimo niewesołych myśli, czasem przyprawiają zmartwień - jak to w życiu. Dbamy o to, by nasze wzajemne relacje opierały się na zrozumieniu, prawidłowych relacjach, zacieśnianiu więzi poprzez wspólne, aktywne spędzanie czasu.
Nowych klubowiczów uczymy nie tylko techniki, precyzji, ale i tej specyficznej, jedynej w swoim rodzaju nici porozumienia z własnym psem, kiedy pies wie, czego od niego oczekujemy a my wiemy, czego możemy oczekiwać od swojego psa.

Sport to przede wszystkim dążenie do samodoskonalenia, nieustanne podnoszenie poprzeczki wlłasnych możliwości, determinacja i konsekwencja w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu. Nieważne, czy jest im zaliczenie „zerówki”, czy mistrzostwo świata, bo to na ogół się zmienia w trakcie. Ważne, by nie zabrakło zapału i zaangażowania, by wymagać wiecej od siebie, niż od innych i nie poddać się, kiedy po drodze potkniemy się raz czy drugi, czasem umieć się poświęcić.

Tego wymagamy od siebie i tego oczekujemy od chętnych dołączyć do nas. Jeśli jesteś więc człowiekiem zmotywowanym do pracy nad sobą, zdobywania i poszerzania wiedzy i doświadczenia, nie boisz się wyzwań i chwilowych poświęceń, Twój pies jest dla Ciebie partnerem a sam jesteś przekonany, że jego szkolenie to Twoja pasja, wygodny fotel jesteś skłonny zamienić na wiatr we włosach (oj, nie zawsze ciepły;)) – zapraszamy! Sukces jest w każdym z nas, także w Tobie. I to wyłącznie od Ciebie zależy, czy po niego sięgniesz.


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl