Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEDomowy hotelik
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Każdemu z nas zdarzają się sytuacje, kiedy nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej opieki dla swojego czworonoga - obowiązkowe delegacje w pracy, choroba, rodzinna uroczystość czy po prostu wyjazd. Rozwiązaniem jest hotelik dla zwierząt. Pies szybko wyczuwa intencje człowieka - czując przyjazne i spokojne nastawienie nowego opiekuna uspokaja się, nie wpadając w panikę tuż po odjeździe właścicieli. Ponadto socjalizacja z innymi psami i ludźmi pozytywnie wpływa na rozwój i zachowanie psa, zwłaszcza młodego. Jednak nie warto powierzać psa przypadkowej osobie.


Wybierając nasz hotelik oddajesz swojego pupila pod opiekę osoby, która szkoleniem psów i opieką nad nimi zajmuje się od lat, a swoje kompetencje potwierdza nie tylko wpisem na stronie, ale i osiągnięciami szkoleniowymi, a ponadto wciąż poszerza swoją wiedze uczestnicząc w szkoleniach i seminariach.

Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Przez nasze ręce "przewinęło się" sporo psów. I naszych, i tych, które szkolimy, i tych, które goszczą u nas podczas nieobecności właściciela, i tych, które uczą się u nas życia w ludzim świecie i oczekują na swojego człowieka. Każdy z nich, oprócz wspomnień, pozostawia po sobie nowe doświadczenie, umiejętność pracy z różnymi psami.


Jesteśmy kameralnym, domowym hotelikiem, ukierunkowanym na małe psiaki, chociaż doraźnie przyjmujemy i te większe gabarytowo. Z zasady jednak nie przekraczamy granicy 3 przyjętych hotelowiczów - po to, żeby móc faktycznie każdemu z nich zapewnić opiekę i indywidualne podejście, nie tylko o tym napisać. Psy są traktowane jak domownicy - poruszają się swobodnie po mieszkaniu, wychodzą na spacery, śpią z nami, najczęściej dosłownie :) Zawsze mogą liczyć na potrzebną im w danym momencie dawkę pieszczot lub odwrotnie, wyciszenia i samotności.

CO OFERUJEMY? 1. Przede wszystkim spokój. Minimalizujemy stres związany z rozstaniem poprzez:

  • profesjonalną opiekę szkoleniowca z wieloletnim doświadczeniem,
  • towarzystwo,
  • domową, przyjazną atmosferę ,
  • zastosowanie w pomieszczeniach dyfuzora feromonów ADAPTIL - naturalnego środka wzmacniającego pewność siebie w sytuacjach stresowych (więcej informacji o produkcie i jego działaniu znajdziecie Państwo TUTAJ).

 2. Psiaki mogą poruszać się swobodnie po całym mieszkaniu. Oprócz spacerów i sporej, jednak dostosowanej do możliwości zwierzęcia ilości ruchu w pobliskim Parku Bródnowskim oraz na dalszych wycieczkach, zapewniam zróżnicowane zajęcia zapakajające potrzeby psychofizyczne psów, na przykład zabawy węchowe czy psi fitnes.

 3. Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


 4. Staramy się również rozwiązywać bądź minimalizować problemy behawioralne występujące w trakcie pobytu u nas.

 5. Do odpoczynku psy mają do dyspozycji wygodne legowiska, posłania DRY BED (specjalny materiał stanowiący doskonałą izolację od podłoża; nie powoduje uczuleń, nie podrażnia skóry, nie rozwijają się w nim bakterie) oraz nasze fotele i tapczany ;) W upalne dni dodatkowo dysponujemy matami chłodzącymi.

 6. Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

 7. Do sprzątania i dezynfekcji stosujemy naturalne środki, w tym koncentarat probiotyczny BioKlean Soft, nie zawierający składników GMO, konserwantów i detergentów chemicznych, nie wywołujący reakcji alergicznych oraz naturalny wyciąg z czosnku. Przed każdym pobytem nowego gościa pomieszczenia są ozonowane.

 8. Dla psich łapczywców i psów mających problem z przewodem pokarmowym dysponujemy miskami behawioralnymi spowalniającymi proces jedzenia, a przez to ilość połkniętego wraz z posiłkiem powietrza.

 9. Dbamy o jakość wody do picia. Do wyboru jest świeża woda oligoceńska z pobliskiego ujęcia oraz wywar z siemienia lnianego, regulujący pracę przewodu okarmowego, bogaty w przeciwutleniaczez zalecany w profilaktyce nowotworowej.

 10. Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

 11. Karmimy dwa razy dziennie (lub częściej w przypadku wskazań) hypoalergiczną, jednobiałkową i bezglutenową karmą Lupo Sensitive, opartą na mięsie z kurcząt z wolnego wybiegu, bez GMO i hormonów wzrostu, produkowaną w technologii tłoczenia na zimno, z dodatkiem ziół. Więcej o tej karmie znajdziecie Państwo TUTAJ. Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę karmę? Bo właśnie nią karmimy swoje psy, sprawdza się też doskonale nawet u psów z podejrzeniem alergii na kurczaka (często okazuje się, że nie tyle na kurczaka, co na składniki dodatkowe zawarte w mięsie z hodowli przemysłowych). W stałej dyspozycji jest wersja dla młodych i dorosłych psów (24% białka, 10% tłuszczu) oraz dla light dla psich seniorów (20% białka, 8% tłuszczu).
 12. Opcjonalnie do dyspozycji jest karma Brit Adult łosoś z ziemniakiem.

 13. Po konsultacji z opiekunem dodatkowo suplementujemy naszych podopiecznych ziołami.
 14. Współpracujemy z całodobową przychodnią weterynaryjną, w razie potrzeby zapewniamy konsultację i interwencję medyczną.

 15. Na życzenie podajemy leki zadysponowane przez Klienta czy zmieniamy opatrunek.
CO JEST POTRZEBNE?
Niewiele ;) Świadectwo aktualnego szczepienia przeciwko wściekliźnie, smycz, obroża, w miarę możliwości kagaiec (podróże komunikacją), jakiś kocyk, zabawka z zapachem domu, karma, o ile pobyt jest krótkotrwały i zmiana diety nie byłaby korzystna dla psa lub Klient preferuje inną dietę oraz dokument tożsamości do zawarcia umowy. No i nie można zapomnieć o samym psie ;)

Prosimy też, przez wzgląd nabezpiecześtwo Państwa psa jak i pozostałych, o zabezpieczenie przeciw kleszczom i aktualne odrobaczenie.

Szczegóły zawsze ustalamy indywidualnie, po przeprowadzonym wywiadzie (najważniejsze nie szkodzić!) oraz bliższym poznaniu psa i oczekiwań właściciela.


Gościliśmy między innymi:


LUNA

welsh corgi cardigan mix

ELMO

seter irlandzki

LAKI

rosyjski toy

ARMI

beagle

SZAJLA

parson russel terrier

HAKO

border collieDŻOJA

mix

NAMI

seter irlandzki czerwono-biały

RYŚ

welsh corgi cardigan mix

ZOJA

flat coated retriever

IBI

sznaucer miniaturowy mix

MISSY

rhodesian ridgebackTOFFIK

labrado-rodhesian

LAKI

owczarek niemiecki mix

SUZI

papilon

DEVI

border collie

RICO

border collie

BASH

borzoj mix

« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl