Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME"Odzysk" potrafi!

Wielu z nas ma, bądź miało, psy z tzw. "odzysku" ♥. Często stawialiśmy z nimi swoje pierwsze psie kroki, wprowadzały nas w świat kynologii, psich przyjaźni, wypraw za miasto, zabaw i sportów. Niejednokrotnie zmieniły nasze życie. Siejąc ziarenko pasji, ucząc nowych wartości, ułatwiając przełamanie barier? I choć nie należą czy nie należały do psiej arystokracji, dla nas są najważniejsze. Dla mnie takim psem była Figa - kundelek ze schronu, który wprowadził mnie w świat szkolenia, psich sportów, szalonych wypraw, z których nikt nie wracał czysty :) I choć nie pamiętam już gdzie i przez kogo zostały zrobione zdjęcia, wciąż tkwią we mnie te emocje, chwile wzruszeń i satysfakcji, jakie razem osiągnęłyśmy :)


Także inne psiaki z "odzysku" pojawiały się i pojawiają także na ringach psich sportów, nie ustępując innym. Ten projekt właśnie im poświęcamy. Psiakom, które choć doświadczone przez los, czerpią radość ze współpracy z opiekunem, mają ducha rywalizacji, sprawdzają się na ringach obedience, agility, frisbee, flyballu, w dogoterapi, ratownictwie... Po prostu POTRAFIĄ :) A w rozmowach niestety bardzo często padają stwierdzenia typu "eee, niee, wie pani, on to po przejściach, znajda, nie nadaje się, nie warto..." Przełammy więc wciąż krążący w społeczeństwie stereotyp, że szkolić, pracować warto tylko z rasowym i/lub wychowanym od szczeniaczka psiakiem.


Znajdziesz tu, drogi Gościu, relacje ludzi, których los zetknął z psiakami z "odzysku" - ze schronisk, znajdami, po przejściach, niechcianymi i skrzywdzonymi, i dla których był to początek nie tylko zabawy, szkolenia, wspólnie spędzonego czasu, emocji i przygód, ale przede wszystkim początek poznawania świata całkowicie innego, niż dane im było doświadczyć wcześniej. Poznaj, drogi Gościu, psiaki z odzysku, po przejściach, które rywalizowały i rywalizują z tymi chcianymi i wyczekanymi na równych prawach. I częstokroć wygrywają zawody, choć dla nich największą wygraną jest życie u boku swojego człowieka :) A jeśli pod wpływem lektury narodzi się w Tobie iskierka wiary w swojego psa, chęci - spróbuj! "Odzysk" potrafi! :)
Na Wasze relacje czekamy bezterminowo. Dzięki nim, być może - bardzo na to liczę - gdzieś, ktoś przekona się, że jego "odzysk" nie jest gorszy od innych psiaków, że warto dać "odzyskowi" szansę, może ktoś gdzieś przygarnie oddzyska zamiast kupować rasowego psa, zwłaszcza, jeśli pseudorasowego... Uwierzmy sami i przekonajmy innych, że ODZYSK ♥ POTRAFI! A na pamiątkę każdy z Was otrzyma prawo wykorzystywania logo akcji na stronach, blogach itp swoich psiaków oraz pamiątkową naszywkę przypominającą, że Wasz pies jest tym jedynym, WYJĄTKOWYM :) Bo TAKIM odzyskiem można i trzeba się chwalić, jest z czego być dumnym :)
KOMENTARZE :)

Historie psiaków z "odzysku" :)


FIGADHOROTAJANUAMBERKATIPSIKUTSAMARAJANKANESSIEFLAFFY i KEJSIMUSHULAKISONIA I KERMITJUNIORLIBRA« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl