Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMESzkolenie psów Warszawa

Zajęcia indywidualne
Są skierowane do najszerszego i najbardziej zróżnicowanego kręgu odbiorców. Mogą stanowić zarówno podstawę szkolenia, jak i rozwiązywać konkretne problemy u psa. Dostosowują tempo i poziom trudności przyswajanych umiejętności do możliwości naszych pociech, nie do poziomu reszty grupy.
A przede wszystkim najpełniej, najobszerniej pomagają poznać tajniki własnego psa, jego zachowania, potrzeb i możliwości.

Powinni się na nie zdecydować właściciele psów, które mają problem z adaptacją wśród psich pobratymców, wykazują objawy agresji lub wręcz przeciwnie, nowa sytuacja i otoczenie je blokuje.

Stanowią dobre wyjście z sytuacji, kiedy ciężko Wam zgrać swój wolny czas z grupą lub gdy Wasze potrzeby wymagają bardziej indywidualnego toku czy też wykraczają poza ustalony zakres, np. chcecie nauczyć psa podróżowania środkami komunikacji miejskiej, zachowania w obecności małego dziecka lub przygotować do specyficznych wymogów przyszłej współpracy.

Sami decydujecie też o częstotliwości spotkań (w ramach rozsądku oczywiście), tempie szkolenia i jego zakresie.

Szkolenie psów Warszawa

Praca w trybie indywidualnym nie oznacza braku socjalizacji z innymi psami!, jednak są one wybierane z uwzględnieniem odpowiedniego profilu charakterologicznego i fizycznego. Część spotkań, w miarę potrzeb, może być łączona z innymi kursantami, jednak ich dobór jest starannie dostosowany do Waszych aktualnych możliwości, tak, by każdy z nich czuł się swobodnie. Dzięki temu szczeniaczki czy psy lękliwe, dla których obecność innych, pewniejszych siebie psów stanowi barierę, ma możliwość stopniowego oswojenia się ze swoimi pobratymcami, nie tylko przekonać się, że nie wszystkie z nich stanowią zagrożenia, ale także doświadczyć przyjemności zabawy. Spotkania w różnych „zestawach” pozwalają na kontrolowane zwiększanie trudności i przełamywanie zahamowań oraz sprzyjają budowaniu pewności siebie w relacjach z nowo poznanymi psami.Zajęcia indywidualne mogą być łączone z zajęciami grupowymi.


INDYWIDUALNIESTACJONARNIEKONSULTACJE ON LINESPOKO
PSIE PRZEDSZKOLELUŹNA SMYCZIGNOROWANIE JEDZENIAPRZYWOŁANIE
MENTAL LINETRENING WETERYNARYJNYSOCJALIZACJAPSY LĘKOWE« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl