Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMESzczeniaczkowo
Szkolenie psów Warszawa

Okres szczenięctwa to okres przede wszystkim intensywnego rozwoju nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. To wtedy kształtują się realcje i zachowania społeczne, umiejętności komunikacji z pobratymcami, ale i procesy habituacyjne z otoczeniem. Kształtuje się też pewność siebie, umiejętność radzenia soie w trudnych okolicznosciach i nieprzewidzianych syuacjach. Niezwykle ważny jest ogólny, zrównoważony i rozsądny rozwój psiego dziecka. Dlatego na naszych zajęciach kładziemy nacisk właśnie na to, nie na posłuszeńtwo w klasycznym rozumieniu. Skupiamy się na najważniejszych umejętnoścach, takich jak podążanie za przewodnikiem, przywołanie, komenda zakazu oraz na wypracowywaniu nawyków ułatwiających wspólne, długie życie - nauce czystości, umiejętności zostawania, własciwej mtywacji do współpracy itp.


Szkolenie psów Warszawa


Psie przedszkole to konsultacja indywidualna oraz mix spotkań Smart Young, Social Walk, Urban Walk, Trening medyczny i pielęgnacyjny, brainwork. Mogą one być w razie potrzeby uzupełnione innymi zjęciami z serii Mental Line, np zajęciami węchowymi :) Nie ma ustalonych proporcji. Te są dobierane indywidualnie do danego teamu, bo każdy ma prawo mieć inne potrzeby - jeden nie ma problemu w kontaktach z innymi psami, ale jest niepewny w miejskiejrzeczywistości, inny potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z zabiegami, jeszcze inny czuje powołanie do określonej aktywności ;)


Caość (konsultacja indywidualna + pakiet 10 spotkań z serii Mental Line) to koszt 950 zł, płatne po pierwszym spotkaniu. Bez podziału na pierwszy, drugi czy enty stopień, żłobek, starszaki itp. Prowadzimy Cię przez całe szczenięctwo, aż do etapu, kiedy możecie uczestniczyć w "dorosłych" szkoleniach. Oczywiście, jeśli będziecie chcieli kontynuować przygodę z psim szkoleniem :)

Możliwa jest też opcja bez konsultacji indywidualnej, wtedy sena wynosi 750 zł.

INDYWIDUALNIESTACJONARNIEKONSULTACJE ON LINE
 ' SPOKO MENTAL LINE
« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl