Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME


Podstawą właściwej a przez to skutecznej pracy z psem jest odpowiednie poznanie zarówno zwierzaka, jak i sytuacji towarzyszących, genezy ewentualnych problemów, dokładny wywiad z Opiekunami. Dlatego standardowo zaczynam od spotkania zapoznawczego, podczas którego mam możliwość poznania psa, Opiekunów, potrzeb i możliwości. Ponieważ zależy mi na minimalizacji wpływu bodźców rozpraszających, spotkanie odbywa się u Klienta. Pod jego koniec ustalamy dalszy plan działania (rodzaj spotkań, ich ilość, częstotliwość itd), dopasowany indywidualnie do Waszego teamu. Bywa też, że wystarcza jedno spotkanie :)
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Jeśli nie mogę uczestniczyć w jakiś zajęciach, to przepadają mi?

Nie :) Każda umowa zawierana jest na oreślony okres, w którym dowolnie można wykorzystać wykupione zajęcia.Czy na zajęciach grupowych psy mają możliwość kontaktu ze sobą?


Tak :) Uważamy, że umiejętności społeczne i komunikacyjne są tak samo ważne, jak techniczne. Dlatego częścią zajęć grupowych, jest interakcja między ich uczestnikami. Nie tylko umacnia to kompetencje społeczne psów, ale pozwala im na chwilę odprężenia, a Opiekunom umożliwia nabycie pratycznej wiedzy czy, iedy i jak reagować na różne zachowania podopiecznych.


Jaką metodą pracujecie?


Różnymi. Dostosowujemy optymalną metodę do psa (czasem też do możliwości Opiekuna), nigdy odwrotnie. Każdy pies jest inny, ma inne doświadczenia, charakter, predyspozycje, problemy. Dlatego nie isnieje jedna słuszna metoda. Niemniej zaczynamy od metod pozytywnych :)


Czy w zajęciach może brać udział cała rodzina?


Szkolenie psów Warszawaczywiście! :)Które zajęcia można miksować?


Wszystkie z zakresu MENTAL Line. W dowolny sposób :)Czy wystawiacie FV?


Tak :) Na życzenie Klienta jest taka możliwość.
INDYWIDUALNIESTACJONARNIEKONSULTACJE ON LINE
  PSIE PRZEDSZKOLESPOKOMENTAL LINESzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl
Dog Line