Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

email:

Często można spotkać się z opinią, że psa należy po prostu kochać. I ciężko byłoby się z tym nie zgodzić, gdyby nie to, że rozwinięciem jest stwierdzenie, że szkolenie to niepotrzebne męczenie zwierzęcia, wprowadzanie do jego zachowania sztuczności.

TYMCZASEM...

kochać trzeba mądrze!
SPOTKAJ SIĘ Z NAMI

NA TRENINGU
 4.02 9.00  SPOKO DOG (POSŁUSZEŃSTWO GRUPOWE), Park Bródnowski
 4.02 10.00  SMART YOUNG, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 11.00  RALLY-O, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 12.00  TREIBBALL, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 13.00  MOVIE DOG, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 14.00  SPOKO DOG, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 15.00  SPOKO DOG (POSŁUSZEŃSTWO GRUPOWE), Park Bródnowski
 4.02 16.00  SOCIAL WALK (SPACER RÓWNOLEGŁY), Park Bródnowski ZAPISZ SIĘ! :)
 4.02 19.00  URBAN WALK, Kolumna Zygmunta  ZAPISZ SIĘ! :)
 5.02  10.00  TROPIENIE UŻYTKOWE, Park Bródnowski, grille  ZAPISZ SIĘ! :)
 KONSULTACJE STACJONARNE, Park Bródnowski  ZAPISZ SIĘ! :)
SPOTKANIA INDYWIDUALNE UMÓW SIĘ!
 
ON LINE
 SOCJALIZACJA SZCZENIĄT W HODOWLI ZAPYTAJ O TERMIN
 PIES W SYLWESTRA ZAPYTAJ O TERMIN
 PIES NA GIGANCIE ZAPYTAJ O TERMIN
 ZABAWY WĘCHOWE ZAPYTAJ O TERMIN
 TRENING MEDYCZNY I PIELĘGNACYJNY ZAPYTAJ O TERMIN
 PIES I KWARANTANNA ZAPYTAJ O TERMIN
 KENNEL, TRANSPORTER, AZYL ZAPYTAJ O TERMIN
 LĘK SEPARACYJNY ZAPYTAJ O TERMIN
 PIES GŁUCHY ZAPYTAJ O TERMIN
KONSULTACJE ON-LINE UMÓW SIĘ!
NA CZASIE:


Brak postawienia wobec psa jakichkolwiek wymagań, oczekiwań, nie tylko zaburza wzajemne relacje lub, co gorsza, prowadzi wręcz do ich zaniku - pies żyje własnym życiem obok nas, zamiast z nami. Także denerwuje i męczy. Denerwuje ręka wyciągana na spacerach do granic możliwości, denerwuje uporczywe nawoływanie psa do powrotu, zwłaszcza, gdy nam się śpieszy, denerwuje hałas... Z czasem denerwuje i budzi frustracje sama obecność pupila. Owszem, można w imię źle rozumianej miłości wobec czworonoga tłumić te uczucia i tolerować jego zachowanie, dostosować się do niego, ale... Po pierwsze nie jest to komfortowe, ani dla nas, ani... dla samego psa, który wbrew pozorom bezpieczniej, pewniej się czuje mając ustalone granice. Po drugie, nie zapominajmy, że żyjemy w szerszym kręgu społecznym i to, że my się na coś godzimy, nie oznacza, że również sąsiadom musi to nie przeszkadzać. Nawet, jeśli dysponujemy ogrodzona posesją, szczekający pies jest uciążliwy dla otoczenia... Nie mówiąc o tym, że czasem pies musi tę posesję opuścić, chociażby przy okazji wizyty u lekarza... Poza tym, brak kontroli nad psem, zwłaszcza w miejskich realiach, jest niebezpieczny dla niego samego. Często skutkuje potrąceniami przez samochód, wzajemnymi pogryzieniami, zjedzeniem trutki... Przykłady można mnożyć.

Niezależnie od Twoich oczekiwań wobec psa, niezależnie, czy ma być domową maskotką czy kompanem szalonych zabaw czy też planujesz z nim pracować w jakiejś dziedzinie - pies powinien być wychowany. W takim popularnym, społecznym, tego słowa znaczeniu.


Co u nas znajdziesz?

Przede wszystkim możliwość nawiązania i pogłębienia więzi ze swoim psem.Nowo przybyłego domownika, szczeniaczka pomożemy wprowadzić w świat i zdobyć pierwsze szlify dobrego wychowania. Psom wykazującym obawę w kontaktach z pobratymcami, czy obarczonemu bagażem doświadczeń szczęśliwcowi, który wreszcie znalazł swój dom i swojego opiekuna pokażemy alternatywę dotychczasowych doświadczeń . Opiekunom starszych, zżytych już z rodziną, choć bywa, że niesfornych i... niezrozumianych pupili pomożemy nawiązać nić porozumienia i zbudować prawidłowe relacje z nimi.PosłuszeństwoResocjalizacjaSmart young Szczeniaczkowo

Miłośników pieszych wędrówek z psem zapraszamy do udziału w DOGWAY'ach, pełnych wrażeń i wspólnych przygód, bliższych i dalszych wyprawach turystycznych oraz przyprawionych nutką sportowej rywalizacji DOGTREKKINGACH, a dla "kolekcjonerów" kilometrów przewidzieliśmy projekt Odznaka DogWay.


Tym, dla których szkolenie swojego psa i aktywny wypoczynek z nim jest lub stanie się pasją, proponujemy rozwinięcie swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w zajęciach obedience, rally-o czy tropienia. Chcącym połączyć hobby z potrzebą pomocy innym proponujemy spróbowania swych sił w ratownictwie lub dogoterapii. Dla dzieci i młodzieży przewidzieliśmy projekt Junior Obi, czyli zajęcia obedience nieco uproszczonej :)


Zachęcamy też do zainteresowania się sztuczkami, także osoby cierpiące na brak czasu i/lub regularnego trybu życia - tu wystarczy naprawdę kilka minut w wolnej chwili, by z czasem osiągnąć efekt, o który... nie podejrzewamy swojego psiaka :)PracaSportRekreacja Nasze projekty

Gdzie i kiedy nas znajdziesz?


Działamy na terenie Warszawy, czasem zahaczając o jej peryferie.Czas i miejsce spotkań ustalane są z każdym indywidualnie (lub z grupą). Jednak zasadą jest, że spotykamy się w różnych miejscach, o różnych porach, w różnym towarzystwie. Nie tylko pozwala to na dużą elastyczność względem możliwości czasowych Klienta, ale w naturalny sposób urozmaica scenerię lekcji, wzbogacając je w różnorakie bodźce.

Czasem można nas też spotkać na organizowanych przez nas pokazach czy lekcjach dla dzieci - o tym, gdzie będziemy informujemy w aktualnościach :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl
Dog Line