Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEResocjalizacja


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Bezdomność, schronisko, to dla psa ogromny stres. Zwierzęta różnie sobie z nim radzą. Stają się nadmiernie uległe, lękliwe, nieufne, nerwowe, agresywne... Sama adopcja i otoczenie opieką często nie rozwiązuje problemu, bo bagaż doświadczeń pozostawia ślad w psychice. Bywa, że pies wręcz zaczyna być zaborczy o naszą uwagę, własne legowisko, miskę, a łagodny początkowo pupil zaczyna wykazywać agresję w obronie tego, czego wcześniej nie miał.


Resocjalizacja to nic innego jak indywidualnie dobrany program zajęć uwzględniający dotychczasowe doświaczenia i potrzeby psa, jego nieśmiałość czy wręcz lękowość, czasem przeradzającą się w agresję, brak obycia z otoczeniem, w którym przyszło mu żyć, nieumiejętność radzenia sobie z bodźcami, ich różnorodnością i rozmaitością. Jednak ze względu na specyfikę tego rodzaju pracy, jej wyjątkowość i w większości przypadków długofalowość, zasługuje na wyróżnienie :)

Masz problem lub chcesz swojemu podopiecznemu pomóc odnaleźć się po przejściach? Wspólnie, cierpliwie pomożemy mu uporać się z negatywnymi emocjami, pokażemy, że świat może być wspaniały, człowiek dobry a życie radosne. Twój zwierzak odzyska spokój, a Ty zyskasz niekłopotliwego towarzysza życia.
Zastanawiasz się, czy to możliwe? Poznaj historie naszych podopiecznych!


TIKA


FIGA


GAFI


MEGI 'STACJONARNIEKONSULTACJE ON LINE
PSIE PRZEDSZKOLESPOKOMENTAL LINE« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl
Dog Line