Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEGaleria FOTO17.03.2012Każdy z naszych psów ma swoją "historię".

Arka była postrachem otoczenia - rzucała się z zaskoczenia i na psy, i na ludzi. Dziś swobodnie uczestniczy w spacerach i treningach z innymi psami w publicznych miejscach. "Wyskoki" zdarzają się bardzo sporadycznie.

Magic i Rico wiedli beztroskie życie. Tak beztroskie, że nie starczało w nim miejsca na właściciela. Zasługiwał na uwagę tylko wtedy, gdy oferował jedzonko, a i to pod warunkiem, że pies akurat miał na nie ochotę. Ale żeby słuchać? Po co! Magic dodatkowo urozmaicał żywot swojej Rodziny strasząc biegaczy czy rowerzystów i robieniem niezłych zadym wśród pobratymców. Dziś oboje nie tylko są w stanie współpracować ze swoimi młodymi przewodniczkami, ale odnajdują w tym frajdę. Trenują obi, agility, frisbee, nie sprawiają większych problemów podczas wspólnych spotkań.

Megi aport "zabijał", a chęć współpracy z jej strony bywała loterią. Starty zaliczały się do udanych, jeśli tylko... nie kończyły się dyskwalifikacją. Na dzień dzisiejszy na treningach udało się ten problem wyeliminować, już wkrótce planujemy zweryfikować postępy na zawodach :) Nawet koty przestała szaleńczo ścigać!

To tylko niektóre przykłady. Każda z właścicielek wspomnianych psów jest zaskoczona efektami, żadna nie wierzyła w aż takie postępy... Zanim więc powiesz sobie "z moim psem się nie da" - może spróbuj dać Wam szansę? Być może nie będzie łatwo, ale czy nie warto?Autor zdjęć: Kamila Buryn

Autor zdjęć: Joanna Siwak« wsteczSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl