Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEAktualności

06.11
2 0 1 1

Trening Asi i RicoWIĘCEJ »
05.11
2 0 1 1

 


Dziś barwy klubowe zmieniła Kamila z Megi i Devi. Witamy na pokładzie :)

30.10
2 0 1 1

Mistrzostwa Polski Obedience


22.10
2 0 1 1

MultiCup V - Budy Michałowskie


Na te zawody jechałam czysto "testowo". Nie znaczy to, że z niepoważnym nastawieniem, ale mając świadomość tego, że z powodów życiowych perturbacji w ciągu ostatnich miesięcy bardzo szczątkowo wręcz trenowałam z Myszką, chciałam sprawdzić, "na czym stoimy", zwłaszcza, że za tydzień rozegrane mają być Mistrzostwa Polski.


Nie był to życiowy występ, choć biorąc pod uwagę okoliczności - bardzo dobry. Myszka znów położyła się na zostawaniu w siad. Wiedząc, że na treningach tego nie robi, natomiast na zawodach, ostatnio permanentnie, postanowiłam zadziałać. Kiedy po powrocie usłyszała "Ty wiejski burku;)", zdziwiła się. Jak to, przecież są zawody, powinnaś być zadowolona ze wszystkiego? Nieco to zaważyło na dalszej części naszego startu, zwłaszcza początku, ale ryzyk fizyk. Zawody wygrałyśmy, choć nieco poniżej naszego poziomu pracy.

wrzesień
2 0 1 1

Powstajemy!


"Z żalu, co przygniata Cię,
Z czarnej nocy pełnej łez,
Nawet z beznadziei złej,
Podniesiesz się. [...]
Spotkasz ludzi, co
Pokażą drogę Ci."


Ten cytat z tekstu piosenki Ryszarda Rynkowskiego najlepiej oddaje atmosferę powstania klubu. Ja, na którymś z kolei zakręcie i tak dość krętej życiowej drogi i moi przyjaciele, którzy nie zostawiają mnie samej sobie. To dzięki nim, za ich radą, namowami i dzięki ich wsparciu, nierealny początkowo pomysł nabiera realnych i całkiem wymiernych kształtów. Lidka z Rodziną, która twardo mnie wspierała i konsekwentnie namawiała do realizacji pomysłu. Asia, która dobitnie oświadczyła, że ona chce trenować ze mną i z nikim innym. Kamila, która zrealizowała praktycznie całą stronę techniczną...


Powstanie naszego klubu jest dowodem tego, że przyjaźń buduje. I nawet najtrudniejszą sytuację da się przekuć w sukces. Bo choć nie możemy przewidzieć, jakie niespodzianki szykuje dla nas przyszłość, już samo powstanie jest sukcesem. Sukcesem wspólnej pasji, przyjaźni i współdziałania. Mam nadzieję, że inni członkowie klubu nie tylko odczują te atmosferę, ale i dadzą się jej uwieść... :)


Zaczynamy! :)Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl