Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

 <

Ola i Anu

Anu pies który przejechał prawie 800km, mistrz sztuczek i agility, mój najlepszy psi przyjaciel.

Anu jest schroniskowym psem, ma za sobą wiele wspomnień. Trafiła do schroniska w Elblągu, przebyła prawie 800 km z Elbląga do Warszawy, z Warszawy do Wrocławia, z Wrocławia do Jeleniej Góry czyli do mnie. Nie wiem czy kiedyś będę miała takiego samego psa jak Anu, pewnie nie bo Anu jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Anu jest bardzo pojętna, grzeczna , każdy jest zdumiony że pies ze schroniska może być takim wiernym towarzyszem. Kiedy ją zaadoptowałam miała 2 lata, dziś ma 6 lat nadal jest cudownym, kochanym psem. Nie widzę świata poza nią, kto mnie zna ten wie że gdy wychodzę i jest możliwość wzięcia ze sobą Anu bez wachania zabieram ją ze sobą. Anu uwielbia podróżować czym się da, nawet bryczką

Od samego początku była chętna do pracy z człowiekiem, nadal są trudności żeby przekonać Anu do wspólnej zabawy z człowiekiem ( szarpanie się szarpaczkiem, bieganie za piłką ) ale robimy postępy. Anu nie jest byle jakim psem, jest to pies "profesor" nie w głowie jej szaleństwo, na psy pełne energii patrzy z pogardą bo według niej trzeba być opanowanym, spokojnym i mieć na wszystko czas. Tak samo jest ze sztuczkami wykona daną sztuczkę ale powoli i perfekcyjnie chociaż bardzo, bardzo szybko się ich uczy.

Dzięki niej poznałam psie sporty, 6 lat temu nie wiedziałam że niektóre w ogóle istnieją. 4 lata temu spróbowałyśmy agility bardzo nam się spodobało i w nim zostałyśmy do dziś. W tamtym roku pojechałyśmy na nasze pierwsze zawody w Legnickiem Polu zajęłyśmy 2 miejsce, nadal jestem z niej dumna. Dopiero co byłyśmy na 1 zawodach, 1 obozie i 1 zawodach treningowych a już zajęłysmy 3 razy drugie miejsce. Oprócz agility, występujemy przedstawiając psie sztuczki. Najchętniej Anu wykonuje sztuczki właśnie gdy jest dużo osób to trochę dziwne bo zazwyczaj psy wolą wykonywać sztuczki gdy nie ma rozproszeń, no ale jak pisałam wcześniej Anu jest jedyna w swoim rodzaju.

Uwielbiam wędrówki, spacery z Anu, bo zawsze mamy jakieś przygody, jeszcze o tym nie wspominałam ale Anu uwielbia znajdować zwierzęta w potrzebie - uratowałam psa uwięzionego w skale, posiadałam przez tydzień gołębia w domu bo był pogryziony przez kota a Anu go znalazła ( gołąb jest teraz na wolności ), uratowany bezdomny kotek, bezdomny piesek, bezdomny kot gdzie przez rok był poszukiwany przez właściciela. Myślę że jeszcze nie jednemu zwierzakowi będziemy pomagać.

Kocham ją za to jaka jest, za to, że dzięki niej mam tak dużo psich znajomychOla Leszek


KOMENTARZE :)


« wstecz
Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl