Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE PSÓW w WARSZAWIE. SKUTECZNE!

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

COVID 19 - ZASADY BEZPIECZEŃSTWAOkres pandemii dla nas wszystkich jest bardzo trudnym czasem. Przystosowanie się do nowych realiów wymaga od nas przeorganizowania funkcjonowania, zarówno społecznego, jak i zawodowego. Choć większość z nas spędza dużo więcej czasu w domu, sytuacja gospodarcza sprawia, że paradoksalnie ma mniej wolnego czasu, bo więcej musi poświęcić pracy. Mamy też mniejsze możliwości spędzania czasu na aktywnym wypoczynku. To wszystko ma wpływ na nasze psy.

Przyzwyczajenie do stałej obecności domowników bez zachowania odpowiednich zasad często prowadzi do rozwoju zaburzeń separacyjnych. Zmniejszona ilość ruchu na świeżym powietrzy, eksploracji terenów, bodźcowania, interakcji z innymi psami może prowadzić do frustracji, nadpobudliwości i związanych z tym niepożądanych zachowań. Dla szczeniąt i młodych psów ograniczona możliwość socjalizacji może nieść za sobą skutki na całe ich życie. Psom po przejściach, tak chętnie adoptowanych w okresie pierwszej fali zachorowań, brak właściwej resocjalizacji to ryzyko utrwalenia niewłaściwych schematów behawioralnych. Przykłady można mnożyć. Z drugiej strony - większość trenerów i behawiorystów zawiesza lub w znacznym stopniu ogranicza swoje usługi a i my po ludzku boimy się ryzykować.


O WIĘC ROBIĆ?


Oferujemy konsultacje indywidualne przy zwiększonych środkach ostrożności, o których chcę napisać:


- przed wejściem do Klienta dezynfekuję ręce, zakładam jednorazowe rękawiczki, przyłbicę oraz jednorazową maseczkę. Co ważne, czynności te wykonuję bezpośrednio przed wejściem, dzięki czemu środki ochrony osobistej nie zbierają patogenów w trakcie przemieszczania się.

- podczas spotkania staram się utrzymywać dystans.

- nie przemieszczam się bezpośrednio między klientami.

- po każdym Kliencie moje ubranie jest dezynfekowane oraz ozonowane.


Podjęte środki ostrożności oczywiście wpływają na ilość możliwych konsultacji, jednak staramy się zneutralizować ten efekt wydłużając czas pracy :)


Inną możliwością są konsultacje on line oraz webinaria, z których skorzystania serdecznie zapraszamy!


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa


ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769
NASI PARTNERZY

         

© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa
+48 533 635 769
dogline@dogline.pl
Dog Line