Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMENatalia i Dhoro

Mój odzysk - Dhoro, czyli dar od losu:) Trafił do mnie w wieku około 5 miesięcy, był tym długo wyczekiwanym psim szczęściem. Jego imię to po grecku "dar" i zostało mu nadane nie bez powodu.

Dhoro został przygotowany do pracy z dzieciakami w przedszkolach i szkołach. Odwiedzaliśmy wspólnie także domy starców. Uwielbia te spotkania, kocha ludzi, zwłaszcza dzieci, z którymi najchętniej biegałby w nieskończoność.

W 2012 roku rozpoczęliśmy karierę obediencową. To właśnie Dhoro nauczył mnie tak różnych metod szkoleniowych, nauczył mnie cierpliwości i opanowania. Jest psem wymagającym delikatnego podejścia w szkoleniu, ale jednocześnie potrzebuje silnej motywacji. Dzięki niemu nauczyłam sie czytać psie sygnały, dobierac metody do psa, a nie odwrotnie. To on obudził we mnie sportową pasję.

Mój mały lisek jest ze mna na dobre i złe, jest fantastycznym przyjacielem, który potrafi mnie rozweselić i pocieszyć. Mimo iż spotkalo go w życiu cos złego (prawdopodobnie pobicie i wyrzucenie z samochodu), on nadal ufnie spogląda w ludzkie oczy i woła "daj mi jeść" :)

To właśnie Dhoro, podczas odwiedzin w jednym z domów opieki, sprawił, że pewna starsza pani, z którą nie było od dawna kontaktu, nagle podniosła rękę i położywszy ją na głowie Dhoreczka wypowiedziała slowa "malutki piesek". Tej chwili nie zapomne do końca życia.

Takiego psa ma się tylko raz w życiu. Kocham ten mój Dar od losu. Sportowy pies z odzysku:)Natalia Maros

KOMENTARZE :)« wstecz
Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl