Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

 <

Paula i Kati

Kati – najcudowniejszy odzysk <3

Do schroniska trafiła pod koniec maja 2010 roku. Była wtedy niespełna 3-miesięcznym szczeniakiem. Przerażona, z kilkoma bliznami na łapkach i z wyrwanym pazurem.

Jedna z wolontariuszek napisała o niej: „Fruzia (tak nazywała się Kati w schronisku) to bardzo bardzo przestraszona psinka. Kiedy otworzyłam boks, a drzwi dotknęły jej łapy, natychmiast schowała się do budy i lamentowała tak strasznie, że serce się kroiło. W jej lamencie było wołanie, że się poddaje...” Do schroniska zgłosiła ją jakaś pani, która usłyszała jej rozpacz. Kati siedziała w ciemnym, zamkniętym pomieszczeniu, które powoli zalewała woda. Zero socjalizacji, mnóstwo strachu. Na domiar złego w schronisku zachorowała na parwowirozę. Szanse, że z tego wyjdzie były znikome…

Ale wyzdrowiała i tak od 10 czerwca 2010 roku mieszkamy razem, wychodzimy wspólnie na spacery i śpimy w jednym łóżku. Adoptując Kati wiedziałam, że czeka mnie ogrom pracy nad jej psychiką, nie oczekiwałam od niej zbyt wiele, chciałam żeby była w miarę normalna.

Dzisiaj Kati jest dobrym przykładem na to, że „odzysk” potrafi. Przezwyciężyła większość swoich lęków, ale to nie wszystko - Kati okazała się bystrą, cwaną istotką, którą los obdarzył nieprzeciętnym intelektem. Nauka sztuczek przychodzi jej z łatwością. Wspólnie stawiamy swoje pierwsze kroki na torze agility, a poza tym trenujemy frisbee. Niewątpliwie kiedyś podbijemy świat, a póki co cieszymy się każdym małym sukcesem i każdym kolejnym, wspólnym dniem ;)


I filmik z wakacji 2013, Kati i jej psi przyjaciel Sopel:


Paula Dąbrowska

KOMENTARZE :)« wstecz
Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl