Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

 <

Marta i Psikut

Psikut- ulica -> pare dni u rodziny do której się przyplątał -> mój dom <3

Niekwestionowany mistrz, mój pierwszy wymarzony pies... Trafił do mnie zupełnie przypadkiem, bo przecież chciałam szczeniaka, po co mi dorosły pies, nie wiadomo co to ani skąd, ani czym to się je... Początki łatwe nie były, drzwi do wymiany, resocjalizacja z mężczyznami i innymi psami, które potencjalnie niezależnie od niczego trzeba było zagryźć! Mimo, że było ciężko, każdy sukces cieszył niesamowicie i teraz dziękuje wszystkim, dzięki którym go mam!

Później wyszła miłośc Psikuta do aportowania... piłek, patysiów, pluszaków... dosłownie wszystkiego ! Skoczny szybkie wesoły... z aportem zamiast mózgu chwilami! Piłka sensem życia, nie będzie jadł ale aportował będzie zawsze!

Poznalismy psie sporty, najpierw agility w którym mamy swoje małe sukcesy i puchary (na zdjęciu nasz pierwszy puchar! Złoty puchar! ), później frisbee! Oprócz tego zna sporo sztuczek! Wszystko wykonuje z uśmiechem na swoim kochanym pysiu!

Ma najcudowniejsze spojrzenie na świecie, zasypiamy zawsze razem, on oczywiście przytulony pod kołdrą, nigdy nie odmówi spaceru czy zabawy! To dzięki niemu teraz w domu jest i toller Frugo, to dzięki niemu poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi z całego kraju nie tylko! To dzięki niemu poznałam psie sporty i się w nich zakochałam! To z nim mogę zawsze porozmawiać...
Marta Wierna

KOMENTARZE :)« wstecz
Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl