Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMEMłody - stary, duży - mały, do szkolenia doskonały!


Szkolenie


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

» Kochasz swojego pupila, ale masz dość utarczek z nim?

» Twój pies nie wraca na wołanie, obszczekuje przechodniów, skacze na ludzi, ciągnie na smyczy itp?

» Próbowałeś już poradzić sobie z tym problemem, ale Twój pies słucha, kiedy ma ochotę, to on decyduje, a nie Ty?

» Nie chcesz smutnego psa, który się Ciebie boi?

» Zazdrościsz, widząc posłusznego czworonoga, który ma super relacje ze swoim opiekunem?


Klub DOG Line zaprasza na zajęcia!


  • Prowadzone przez wieloletnią zawodniczkę obedience – sportowego posłuszeństwa, wielokrotną zwyciężczynię zawodów, także rangi międzynarodowej.
  • Zajęcia indywidualne przeplatane z grupowymi
  • Różne miejsca spotkań, dzięki czemu pies nie kojarzy naszych oczekiwań z miejscem, co jest częstym efektem ubocznym placów szkoleniowych
  • Uczenie się w ramach lekcji indywidualnej daje możliwość poznania Państwa, psa, Waszych problemów, oczekiwań, faktycznie indywidualnego dobrania metod i tempa szkolenia. Minimalizuje to też stres przewodnika. Na zajęciach grupowych ćwiczymy nabyte już umiejętności w warunkach rozproszeń, uczymy psa skupiać się na przewodniku, w naturalny sposób socjalizujemy psa z obecnością innych psów.
  • Praktyczny i przydatny zakres kursu – umiejętności potrzebne i wykorzystywane na co dzień – chodzenie na smyczy, siad, waruj, zostań, noszenie kagańca, zabiegi pielęgnacyjne, powrót do właściciela, komenda zakazu itp.
  • Elastyczny grafik zajęć
  • Kurs obejmuje 10 lekcji, indywidualnych i grupowych, przeplatanych ze sobą wzgodnie z potrzebami psa. Każdy z uczestników w okresie trwania kursu nabywa też prawo do uczestnictwa w Dogway'ach
  • Dla zainteresowanych kontynuacją przygody ze szkoleniem swojego pupila preferencyjne warunki dalszych zajęć

Szkolenie psów Warszawa

Zajęcia indywidualne

są skierowane do najszerszego i najbardziej zróżnicowanego kręgu odbiorców. Mogą stanowić zarówno podstawę szkolenia, jak i rozwiązywać konkretne problemy u psa. Dostosowują tempo i poziom trudności przyswajanych umiejętności do możliwości naszych pociech, nie do poziomu reszty grupy.
A przede wszystkim najpełniej, najobszerniej pomagają poznać tajniki własnego psa, jego zachowania, potrzeb i możliwości.
» Sami decydujecie też o częstotliwości spotkań (w ramach rozsądku oczywiście), tempie szkolenia i jego zakresie.
» Stanowią dobre wyjście z sytuacji, kiedy ciężko Wam zgrać swój wolny czas z grupą lub » gdy Wasze potrzeby wymagają bardziej indywidualnego toku czy też wykraczają poza ustalony zakres, np. chcecie nauczyć psa akceptować podróżowanie środkami komunikacji miejskiej lub przygotować do specyficznych wymogów przyszłej współpracy.
Praca w trybie indywidualnym nie oznacza braku socjalizacji z innymi psami! Część spotkań, w miarę potrzeb, to spotkania łączone z innymi kursantami, jednak ich dobór jest starannie dostosowany do Waszych aktualnych możliwości, tak, by każdy z nich czuł się swobodnie.

Dzięki temu szczeniaczki czy psy lękliwe, dla których obecność innych, pewniejszych siebie psów stanowi barierę, ma możliwość stopniowego oswojenia się ze swoimi pobratymcami, nie tylko przekonać się, że nie wszystkie z nich stanowią zagrożenia, ale także doświadczyć przyjemności zabawy z psem o podobnym profilu fizycznym i charakterologicznym. Spotkania w różnych „zestawach” pozwalają na kontrolowane zwiększanie trudności i przełamywanie zahamowań oraz sprzyjają budowaniu pewności siebie w relacjach z nowo poznanymi psami.


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl