Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

<

Młody - stary, duży - mały, do szkolenia doskonały!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie» Kochasz swojego pupila, ale masz dość utarczek z nim?

» Twój pies nie wraca na wołanie, obszczekuje przechodniów, skacze na ludzi, ciągnie na smyczy itp?

» Próbowałeś już poradzić sobie z tym problemem, ale Twój pies słucha, kiedy ma ochotę, to on decyduje, a nie Ty?

» Nie chcesz smutnego psa, który się Ciebie boi?

» Zazdrościsz, widząc posłusznego czworonoga, który ma super relacje ze swoim opiekunem?
Klub DOG Line zaprasza na zajęcia!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


  • Prowadzone przez wieloletnią zawodniczkę obedience – sportowego posłuszeństwa, wielokrotną zwyciężczynię zawodów, także rangi międzynarodowej, uczestniczkę Mistrzostw Świata, aktualną Mistrzynię Polski.
  • Zajęcia indywidualne przeplatane z grupowymi
  • Różne miejsca spotkań (zawsze uzgadniane z Klientem), dzięki czemu pies nie kojarzy naszych oczekiwań z miejscem, co jest częstym efektem ubocznym placów szkoleniowych
  • Uczenie się w ramach lekcji indywidualnej daje możliwość poznania Państwa, psa, Waszych problemów, oczekiwań, faktycznie indywidualnego dobrania metod i tempa szkolenia. Minimalizuje to też stres przewodnika. Na zajęciach grupowych ćwiczymy nabyte już umiejętności w warunkach rozproszeń, uczymy psa skupiać się na przewodniku, w naturalny sposób socjalizujemy psa z obecnością innych psów.
  • Praktyczny i przydatny zakres kursu – umiejętności potrzebne i wykorzystywane na co dzień – chodzenie na smyczy, siad, waruj, zostań, noszenie kagańca, zabiegi pielęgnacyjne, powrót do właściciela, komenda zakazu i inne, wg potrzeb Klienta.
  • Elastyczny grafik zajęć
  • Kurs obejmuje minimum 10 lekcji, indywidualnych i grupowych, przeplatanych ze sobą zgodnie z potrzebami psa. O sposobie wykorzystania lekcji decydujemy wspólnie. Nie ma dopłat nawet, jeśli wszystkie zajęcia zastaną wykorzystane jako indywidualne.
  • Sam decydujesz, czy chcesz wykupić pojedyncze lekcje, czy cały pakiet. Niezależnie od Twojego wyboru, pierwsza lekcja kosztuje tylko 20 zł. Na dobry początek :)Szkolenie psów Warszawa


GwarancjaDo szkolenia każdego podopiecznego podchodzę z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc odpowiedzialność za efekty swojej pracy. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na pakiet zajęć i okaże się on dla Was nie wystarczający, zapewniam bezpłatne kontynuowanie lekcji do osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu posłuszeństwa Twojego pupila w życiu codziennym.Zajęcia indywidualne


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

są skierowane do najszerszego i najbardziej zróżnicowanego kręgu odbiorców. Są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla szczeniaków, psów lękliwych, dominujących... Mogą stanowić zarówno podstawę szkolenia, jak i rozwiązywać konkretne problemy u psa. Dostosowują tempo i poziom trudności przyswajanych umiejętności do możliwości naszych pociech, nie do poziomu reszty grupy.
A przede wszystkim najpełniej, najobszerniej pomagają poznać tajniki własnego psa, jego zachowania, potrzeb i możliwości.
Sami decydujecie też o częstotliwości spotkań (w ramach rozsądku oczywiście), tempie szkolenia i jego zakresie.
Stanowią dobre wyjście z sytuacji, kiedy ciężko Wam wygospodarować wolny czas, dojazd w określone, odległe miejsce stanowi problem lub gdy Wasze potrzeby wykraczają poza ustalony zakres, np. chcecie przygotować swojego podopiecznego do specyficznych wymogów przyszłej współpracy.


Praca w trybie indywidualnym nie oznacza braku socjalizacji z innymi psami! Część spotkań, w miarę potrzeb, to spotkania łączone z innymi kursantami, jednak ich dobór jest starannie dostosowany do Waszych aktualnych możliwości, tak, by każdy z nich czuł się swobodnie.

Dzięki temu szczeniaczki czy psy lękliwe, dla których obecność innych, pewniejszych siebie psów stanowi barierę (co często ma miejsce w sich przedszkolach, których uczestnicy są przypadkowi), ma możliwość stopniowego oswojenia się ze swoimi pobratymcami, nie tylko przekonać się, że nie wszystkie z nich stanowią zagrożenia, ale także doświadczyć przyjemności zabawy z psem o podobnym profilu fizycznym i charakterologicznym. Spotkania w różnych „zestawach” pozwalają na kontrolowane zwiększanie trudności i przełamywanie zahamowań oraz sprzyjają budowaniu pewności siebie w relacjach z nowo poznanymi psami.


Szkolenie psów Warszawa


Doskonałym uzupełnieniem zajęć socjalizacyjnych dla maluchów jest proponowana przez nas świetlica dla psów. Twój pupil jest otoczony opieką w czasie, kiedy Ty nie możesz mu jej zapewnić, bo jesteś w pracy, ale też stopniowo, uczy się późniejszego samodzielnego pozostawania w domu podczas Twojej nieobecności, a prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca zajęcia pozwalają poznać mu pobratymców, ludzki świat i to, z czym maluch bedzie miał do czynienia w przyszłości.


Świetlicę polecamy też psiakom wymagającym resocjalizacji, np. lękliwym, cierpiącym na lęk separacyjny, po przejściach.Opinie Klientów

o naszym szkoleniu


Brak komentarzy

Dodaj opinie

* - te pola są wymagane. Adres email oraz nazwisko nie będą widoczne na stronie.


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl