Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE PSÓW w WARSZAWIE. SKUTECZNE!

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOME

<

Młody - stary, duży - mały, do szkolenia doskonały!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie» Kochasz swojego pupila, ale masz dość utarczek z nim?

» Twój pies nie wraca na wołanie, obszczekuje przechodniów, skacze na ludzi, ciągnie na smyczy itp?

» Próbowałeś już poradzić sobie z tym problemem, ale Twój pies słucha, kiedy ma ochotę, to on decyduje, a nie Ty?

» Nie chcesz smutnego psa, który się Ciebie boi?

» Zazdrościsz, widząc posłusznego czworonoga, który ma super relacje ze swoim opiekunem?
Klub DOG Line zaprasza na zajęcia!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


  • Prowadzone przez wieloletnią zawodniczkę obedience – sportowego posłuszeństwa, wielokrotną zwyciężczynię zawodów, także rangi międzynarodowej, uczestniczkę Mistrzostw Świata, aktualną Mistrzynię Polski.
  • Zajęcia indywidualne przeplatane z grupowymi
  • Różne miejsca spotkań (zawsze uzgadniane z Klientem), dzięki czemu pies nie kojarzy naszych oczekiwań z miejscem, co jest częstym efektem ubocznym placów szkoleniowych
  • Uczenie się w ramach lekcji indywidualnej daje możliwość poznania Państwa, psa, Waszych problemów, oczekiwań, faktycznie indywidualnego dobrania metod i tempa szkolenia. Minimalizuje to też stres przewodnika. Na zajęciach grupowych ćwiczymy nabyte już umiejętności w warunkach rozproszeń, uczymy psa skupiać się na przewodniku, w naturalny sposób socjalizujemy psa z obecnością innych psów.
  • Praktyczny i przydatny zakres kursu – umiejętności potrzebne i wykorzystywane na co dzień – chodzenie na smyczy, siad, waruj, zostań, noszenie kagańca, zabiegi pielęgnacyjne, powrót do właściciela, komenda zakazu i inne, wg potrzeb Klienta.
  • Elastyczny grafik zajęć
  • Kurs obejmuje minimum 10 lekcji, indywidualnych i grupowych, przeplatanych ze sobą zgodnie z potrzebami psa. O sposobie wykorzystania lekcji decydujemy wspólnie. Nie ma dopłat nawet, jeśli wszystkie zajęcia zastaną wykorzystane jako indywidualne.
  • Sam decydujesz, czy chcesz wykupić pojedyncze lekcje, czy cały pakiet. Niezależnie od Twojego wyboru, pierwsza lekcja kosztuje tylko 20 zł. Na dobry początek :)Szkolenie psów Warszawa


GwarancjaDo szkolenia każdego podopiecznego podchodzę z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc odpowiedzialność za efekty swojej pracy. Dlatego, jeśli zdecydujesz się na pakiet zajęć i okaże się on dla Was nie wystarczający, zapewniam bezpłatne kontynuowanie lekcji do osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu posłuszeństwa Twojego pupila w życiu codziennym.Zajęcia indywidualne


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

są skierowane do najszerszego i najbardziej zróżnicowanego kręgu odbiorców. Są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla szczeniaków, psów lękliwych, dominujących... Mogą stanowić zarówno podstawę szkolenia, jak i rozwiązywać konkretne problemy u psa. Dostosowują tempo i poziom trudności przyswajanych umiejętności do możliwości naszych pociech, nie do poziomu reszty grupy.
A przede wszystkim najpełniej, najobszerniej pomagają poznać tajniki własnego psa, jego zachowania, potrzeb i możliwości.
Sami decydujecie też o częstotliwości spotkań (w ramach rozsądku oczywiście), tempie szkolenia i jego zakresie.
Stanowią dobre wyjście z sytuacji, kiedy ciężko Wam wygospodarować wolny czas, dojazd w określone, odległe miejsce stanowi problem lub gdy Wasze potrzeby wykraczają poza ustalony zakres, np. chcecie przygotować swojego podopiecznego do specyficznych wymogów przyszłej współpracy.


Praca w trybie indywidualnym nie oznacza braku socjalizacji z innymi psami! Część spotkań, w miarę potrzeb, to spotkania łączone z innymi kursantami, jednak ich dobór jest starannie dostosowany do Waszych aktualnych możliwości, tak, by każdy z nich czuł się swobodnie.

Dzięki temu szczeniaczki czy psy lękliwe, dla których obecność innych, pewniejszych siebie psów stanowi barierę (co często ma miejsce w sich przedszkolach, których uczestnicy są przypadkowi), ma możliwość stopniowego oswojenia się ze swoimi pobratymcami, nie tylko przekonać się, że nie wszystkie z nich stanowią zagrożenia, ale także doświadczyć przyjemności zabawy z psem o podobnym profilu fizycznym i charakterologicznym. Spotkania w różnych „zestawach” pozwalają na kontrolowane zwiększanie trudności i przełamywanie zahamowań oraz sprzyjają budowaniu pewności siebie w relacjach z nowo poznanymi psami.


Szkolenie psów Warszawa


Doskonałym uzupełnieniem zajęć socjalizacyjnych dla maluchów jest proponowana przez nas świetlica dla psów. Twój pupil jest otoczony opieką w czasie, kiedy Ty nie możesz mu jej zapewnić, bo jesteś w pracy, ale też stopniowo, uczy się późniejszego samodzielnego pozostawania w domu podczas Twojej nieobecności, a prowadzone przez doświadczonego szkoleniowca zajęcia pozwalają poznać mu pobratymców, ludzki świat i to, z czym maluch bedzie miał do czynienia w przyszłości.


Świetlicę polecamy też psiakom wymagającym resocjalizacji, np. lękliwym, cierpiącym na lęk separacyjny, po przejściach.Opinie Klientów

o naszym szkoleniuJustyna , pies: Bonita, Nowofundland w dniu 12-01-2016 o 14:19:37

Super. Polecam Age. Przy szkoleniu nie tylko psa uczy wykonywania poleceń ale także właścicieli uczy jak postępować ze swoim pupilem. Na Agnieszkę można liczyć zawsze gdy ma się jakiś problem. Podpowie, doradzi i wesprze dobrym słowem.

Małgorzata, pies: Milli, sznaucer średni w dniu 12-06-2016 o 19:43:51

Aga to moje guru jeśli chodzi o psy. Doskonałe podejście do każdego psa, popatrzy, pomyśli i już wie co robimy nie tak. My właściciele oczywiście, nie nasze psy. Bo to zwykle po naszej stronie leży problem. Aga, wielkie dzięki!!!! Nawet nie wiesz jakie wrażenie w parku robi mój pies, kiedy po jednej komendzie pędzi aby usiąść przed właścicielem. Wiem, że jeszcze długa droga przed nami ale z Tobą, to chyba to chyba nawet OBI 3 zrobimy :-))))

Marta, pies: NORD, lablador w dniu 15-08-2016 o 08:45:24

Do Agnieszki trafiłam dzięki znajomej, która zachwycona opowiedziała mi o tym, jak ma wychowanego psa za sprawą treningów z Agą. Wczorajszy trening, który przeprowadziła Agnieszka udowodnił, że nie znam nikogo kto tak doskonale potrafi zdiagnozować problem i znaleźć rozwiązanie dla psa i jego właściciela. Agnieszka jest wspaniałym trenerem. Wczorajsze spotkanie dało mi wielką radość bo znowu mam nadzieję, że zakończą się nerwowe spacery z Nordem. Jeden trening i są efekty! Agnieszka, co najważniejsze patrzy na zachowanie psa i jego reakcje z wielkim doświadczeniem i wiedzą podpowiadając kolejne kroki jakie trzeba podjąć. Dotyczy to treningu oraz zasad żywienia, ewentualnych badań. Mój pies ma już 5 lat, a za nami kilka nieudanych prób wychowania.Agnieszka dała mi wczoraj radę "musisz

Dodaj opinie

* - te pola są wymagane. Adres email oraz nazwisko nie będą widoczne na stronie.
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa


ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)

533 -635-769
NASI PARTNERZY


© DOG Line - Szkolenie psów Warszawa Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa
+48 533 635 769
dogline@dogline.pl