Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMETu nas spotkasz :)

  
12.12 Weekendowe Spotkania Grupowe, Warszawa Młociny
13.12 Cykliczne treningi obi oraz rally-o, Warszawa, Park Bródnowski

Aktualności


10.12

2015

Spotkania weekendowe :)
Drodzy Klienci i Klubowicze! W sobotę spotykamy się na polanie rekreacyjnej przy ulicy Papirusów. O 11.00 rozpoczynamy zajęciami tropieniowo-ratowniczymi, o 13.00 zapraszamy na zajęcia z cyklu SMART YOUNG, czyli zajęcia socjalizacyjne dla młodych i nieśmiałych psiaków :)


Zabieramy ze sobą kiełbachy dla siebie i super smakole dla psiaków, chętni na tropienie dodatkowo tarty żółty ser :) Oprócz tego standardowo dobry humor, ciepłe, wygodne ubranie i... psa :)


W niedzielę rozpoczynamy cykliczne treningi obi. W Parku Bródnowskim o godzinie 12. Zajęcia rally-o przesuwamy z godziny 13 na 13.30!


ZAPRASZAMY! Do zobaczenia :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
04.12

2015

Spotkania weekendowe
Drodzy Klienci i Klubowicze! W tym tygodniu grafik informacyjnych nie będzie. Niestety mój komp przeszedł do Krainy Szczęśliwej Cyberprzestrzeni, na nowym programy odmawiają współpracy w nowej rzeczywistości na starych warunkach :p Informatykowi muszą dać odzipnąć, bo wizyta u mnie zawsze kosztuje go sporo ;)


Ale zajęcia BĘDĄ! UWAGA! W sobotę spotykamy się na odblokowanej już ponoć polanie rekreacyjnej przy ulicy Papirusów. O 11.00 rozpoczynamy zajęciami tropieniowo-ratowniczymi, o 13.00 zapraszamy na zajęcia z cyklu SMART YOUNG, czyli zajęcia socjalizacyjne dla młodych i nieśmiałych psiaków :)


Zabieramy ze sobą kiełbachy dla siebie i super smakole dla psiaków, chętni na tropienie dodatkowo tarty żółty ser :) Oprócz tego standardowo dobry humor, ciepłe, wygodne ubranie i... psa :)


W niedzielę od dawna wyczekiwany DogWay, czyli psi spacer za miasto! Spotykamy się także na polanie przy Papirusów, o godz. 11, stamtąd ruszamy wzdłuż Wisły do Ławic Kępińskich i z powrotem, w sumie ok. 12 km :) Pogoda wreszcie zapowiada się przyjemnie, więc warto wykorzystać okazję! Kończymy ognichem!


ZAPRASZAMY! Do zobaczenia :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
09.10

2015

DOG Line'owe weekendowe spotkania grupowe na Młocinach! :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Także w najbliższą niedzielę, 11 października od godziny 16.00, zapraszamy na spotkanie z serii DOG Line'owych weekendowych spotkań grupowych, drugie na terenie Młocin :) Spotykamy się na polance rekreacyjnej przy ulicy Papirusów :) Zaczynamy o godzinie 16.00 zajęciami SMART YOUNG dla młodych i nieśmiałych pupili, o 17.00 zachęcimy psiaki do używania... nosa. Będzie i zabawa w 3 kubki, i gra w łapki i inne propozycje zabaw węchowych, w sam raz na chłodne deszczowe dni a także prawdziwe tropienie oraz szukanie ludziKoszt jednego treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji z naszych poprzednich szczęśliwickich spotkań 30 sierpnia i 5 września :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
08.10

2015

Zapraszamy na treningi rally-o! :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Już w najbliższą niedzielę, 11 października, rozpoczynamy cykliczne weekendowe treningi rally-o. Zapraszamy i tych bardzo początkujących, i tych, którzy swoją przygodę z tym sportem rozpoczęli :) Spotykamy się w samo południe, w Parku Bródnowskim.


Zabieramy super smakołyki, zabawki, jeśli ktoś preferuje - kliker, dobry humor i psa ;) Jeśli ktoś ma swoje pachołki i nie sprawi mu kłopotu zabranie ich - będą mile widziane :)Ponieważ ilość miejsc w grupie jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 533-635-769 :)

DO ZOBACZENIA!KOMENTARZE :)
06.10

2015

Podsumowanie II Charytatywnego DogWay'a :)
II DogWay Charytatywny przeszedł do historii. Jak się zapisał? hmm... Nietypowo. Wprawdzie domeną DogWay'ów jest improwizacja i przygoda, stali bywalcy sami stwierdzają, że DogWay, na którym wszystko idzie tak, jak zostało zaplanowane jest... pozbawiony tego czegoś, ale wszystko ma jednak swoje granice. Tym razem mieliśmy przesyt przypadków i niespodzianek. Ale po kolei.


Tradycyjnie staramy się urozmaicać trasy marszu o nowe, nie zwiedzone jeszcze tereny. Niesie to jednak za sobą niejakie ryzyko. I tym razem tak było. Co najmniej połowa z zapowiedzianej grupy nie dojechała. Części, w tym osobom nieletnim uciekł autobus (zastanawiająco dużo osób na niego nie zdążyło, czyżby wyruszył przed czasem?), część się pogubiła. Czekać jeszcze trochę, ruszać? Zostawić nieletnie osoby same sobie? Ale następny autobus dopiero za dwie godziny... To już na starcie wygenerował spore opóźnienie. W końcu ruszyliśmy. Oczywiscie po wcześniejszym sprawdzeniu kierunku. Pech chiał, że słaby, zanikający zasięg spłatał figla i wskazał go źle. Nie od razu się zorientowaliśmy, ale w końcu wróciliśmy na właściwe tory ;) Większość grupy zdecydowała o skróceniu trasy. Szukamy więc miejsca na ognisko. I tu znów zonk. Coś, co na mapie było oznaczone jako polana rekreacyjna z miejscem na rozpalenie ogniska w naturze okazało się... skrawkiem trawy, z ławeczkami wprawdzie i miejscem po ognisku, ale... kilka metrów zaledwie od drzew i zarośli. Przed blokiem są większe trawniki... Nie zdecydowaliśmy się na rozpalenie ognia. Zastanawialiśmy się jeszcze nad opcja rozpalenia ogniska w pobliżu zaparkowania, ale ostatecznie ta opcja też upadła.


Podsumowując nic nie wyszło tak, jak było zaplanowane. W efekcie nie wytworzyła się specyficzna, DogWay'owa atmosfera. Słuszne, zbyt wiele się nie kleiło. Dopisała nam za to pogoda - było ciepło, ale nie gorąco, słonecznie, z lekkim witrzykiem :) Udało się też zorganizować trening tropieniowy. Ale to, co najbardziej dopisało, to Wy, uczestnicy! :)


Dziękuję Wam wszystkim za przybycie, za dary, które przekazaliście :) Dziękujemy też tym, którzy nie dotali, ale próbowali :)


A my, na przyszłość wiemy jedno - Charytatywne tylko w sprawdzonych miejscach!


KOMENTARZE :)
04.10

2015

Wszystkiego najlepszego, zwierzaki! :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

KOMENTARZE :)
29.09

2015

Zbiórka funduszy i darów dla Stowarzyszenia Kundellos działającym w schronisku w Józefowie
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Podjęłam decyzję o przywróceniu charytatywnej funkconalności październikowego DogWay'a. Nie będzie to pierwszy Charytatywny DogWay, ale decyzja nie była łatwa.


I DogWay Charytatywny odbył się w 2012 roku. Cieszył się Waszym sporym poparciem. Wtedy zbieraliśmy na podopiecznych przytuliska Znajdki. Waszymi głosami zebrane fundusze przeznaczyliście na owczarkowatą sunię Bajka. Środki zostały przekazane... i tu niestety kończą się miłe informacje.


Pomimo wcześniejszych obietnic i wielokrotnych próśb nigdy nie dostałam potwierdzenia kwoty zebranych funduszy ani rozliczenia. Nie dosałam też oficjalnej informacji o wykonaniu sterylizacji Bajki ani o jej dalszych losach. Bardzo przykre - i dla mnie osobiście, i przez wzgląd na Was wszystkich, którzy wsparliście akcję. Z drugiej strony naprawdę rozumiem, że przy takiej ilości psów pod opieką, które trzeba nakarmić, posprzątać, jechać do weta... po prostu brakuje sił i czasu. Nie ma w tym jednoznacznej oceny, jednak cała sytuacja przez to, że dotyczy pieniędzy, robi się mocno dwuznaczna, a na to nie mogę i nie chcę sobie pozwolić...


Wiem, bezpośrednio od wolontariusza pomagającego w tamtym czasie w przytulisku, że Bajka została wysterylizowana. Choć zebrana przez nas suma nie pokryła w pełni kosztów zabiegu, dołożono brakującą kwotę z funduszy przytuliska. Wiem też, że niedługo potem znalazła dom, została adoptowana. W tym wymiarze można mówić o sukcesie akcji, jednak cała otoczka mocno mnie zniechęciła do organizowania i firmowania swoją osobą tego typu akcji. Przez kolejne lata nie było Charytatywnych.


Sądzę jednak, że czas zamknąć te drzwi i otworzyć nowe. Nadal jest ogrom psiaków potrzebujących wsparcia i pomocy. Dlatego zdecydowałam o powrocie DogWay'ów Charytatywnych, choć już w nieco innej formie. Inny jest też wspierany podmiot - to Stowarzyszenie Kundellos, działające w schronisku w Józefowie.

Pieniądze będą zbierane do zaplombowanej puszki, przez wolontariusza wyposażonego w identyfikator. Zebrane fundusze będą przeliczone publicznie, w obecności uczesników DogWay'a, pod jego koniec, po sprawdzeniu plomby. Całość zostanie nagrana, będzie też sporzadzony protokół. Mam też nadzieję, że tym razem będę mogła za jakiś czas opublikować rozliczenie i poinformować Was na co i z jakim skutkiem zostaną spożytkowane zebrane środki :)


Podczas DogWay'a będzie można też przekazać miski, koce, karmę, obroże, smycze i inne rzeczy potrzebne w schronisku. W celu uzyskania dodatkowych informacji (nie wszysko się niestety sprawdza w warunkach schroniskowych!) proszę kontaktować się z Moniką, tel: 721-530-432 - odpowie na Państwa pytania :)


DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
28.09

2015

Zapraszamy na jesienny DogWay wokół Czarnowa k/Piaseczna :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 4 października, zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;) W trakcie jednej z przerw w marszu planujemy trening ratowniczo-tropieniowy, zarówno dla już ćwiczących tę dziedzinę pracy z psem jak i chętnych spróbowania swoich sił w tym zakresie :)


Spotykamy sie o 12.10 na przystanku ZTm linii 742 Łyczyńska. Autobus startuje z Wilanowa o 11.46, więc zdąrzymy się wyspać ;) Trasę liczącą kilkanaście kilometrów w miarę możliwości zakończymy ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
22.09

2015

DOG Line'owe weekendowe spotkania grupowe - pora na Młociny! :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 27 września od godziny 16.00, zapraszamy na spotkanie z serii DOG Line'owych weekendowych spotkań grupowych, pierwsze na terenie Młocin :) Spotykamy się na polance rekreacyjnej przy ulicy Papirusów :) Zaczynamy o godzinie 16.00 treningami sportowymi z zakresu obedience, rally-o oraz treibballu :) O 17.00 zapraszamy na zajęcia FIT I FUN, czyli swoistą gimnastykę dla naszych pupili z wykozystaniem piłek rehabilitacyjnych i nie tylko ;) Na zakończenie, o godzinie 18.00 zachęcimy psiaki do używania... nosa. Będzie i zabawa w 3 kubki, i gra w łapki i inne propozycje zabaw węchowych, w sam raz na chłodne deszczowe dni a także prawdziwe tropienie oraz szukanie ludziKoszt jednego treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji z naszych poprzednich szczęśliwickich spotkań 30 sierpnia i 5 września :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
15.09

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe - witamy Białołękę :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 20 września od godziny 16.00, zapraszamy na spotkanie z serii DOG Line'owych weekendowych treningów grupowych, pierwsze na terenie Białołęki :) Spotykamy się w Parku Henrykowskim, od strony wejścia przy ulicy Klasyków :) Zaczynamy o godzinie 16.00 posłuszeństwem w grupie, ze zwróceniem uwagi na zagadnienia chodzenia na luźnej smyczy, kontaktów z innymi psami oraz ignorowania bodźców takich jak rowerzyści, przechodnie itp. O 17.00 zapraszamy na zajęcia FIT I FUN, czyli swoistą gimnastykę dla naszych pupili z wykozystaniem piłek rehabilitacyjnych i nie tylko ;) Na zakończenie, o godzinie 18.00 zachęcimy psiaki do używania... nosa. Będzie i zabawa w 3 kubki, i gra w łapki, i prawdziwe tropienie oraz inne propozycje zabaw węchowych, w sam raz na chłodne deszczowe dni :)Koszt jednego treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji z naszych poprzednich szczęśliwickich spotkań 30 sierpnia i 5 września :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
08.09

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe - ostatnie z serii spotkanie w Parku Szczęśliwickim :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 13 września od godziny 12.00, zapraszamy naostatnie w tym roku spotkanie z serii DOG Line'owych weekendowych treningów grupowych w Parku Szczęśliwickim :) Spotykamy się od strony pętli autobusowej :) Zaczynamy o godzinie 12.00 posłuszeństwem w grupie, ze zwróceniem uwagi na zagadnienia chodzenia na luźnej smyczy, kontaktów z innymi psami oraz ignorowania bodźców takich jak rowerzyści, przechodnie itp. O 13.00 zapraszamy na zajęcia FIT I FUN, czyli swoistą gimnastykę dla naszych pupili z wykozystaniem piłek rehabilitacyjnych i nie tylko ;) Na zakończenie, o godzinie 14.00 zachęcimy psiaki do używania... nosa. Będzie i zabawa w 3 kubki, i gra w łapki, i prawdziwe tropienie oraz inne propozycje zabaw węchowych, w sam raz na chłodne deszczowe dni :)Koszt jednego treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzenia fotorelacji z naszych poprzednich szczęśliwickich spotkań 30 sierpnia i 5 września :)


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
31.08

2015

Pełen wrażeń i atrakcji weekend z DOG Line! :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG LineSzkolenie psów Warszawa - DOG Line


Nadchodzący weekend będzie wyjątkowo urozmaicony :) Zaczynamy od tradycyjnych weekendowych treningów grupowych. Tym razem przygotowaliśmy dla Was:

O godzinie 15.00 zajęcia z serii SMART YOUNG (dla młodych i nieśmiałych psiaków). Tym razem tematem przewodnim będzie PIELĘGNACJA. Jeśli więc chcesz nauczyć swojego pupila akceptowania tego typu zabiegów lub nie wiesz, co zrobić, by przestał się ich bać - zapraszamy :) Będzie czesanie, obcinanie pazurków, czyszczenie uszek, zakrapianie oczek itp. Oprócz tego oczywiście tradycyjnie socjalizacja :) Na te zajęcia bardzo proszę o zabranie z sobą poza standardowym zestawem (pies, obroża, smycz, smakołyki, zabawki) posiadanych przyrząów pielęgnacyjnych (szczotki, grzebienie, cążki itp).


Następnie, o godz. 16.00 zapraszamy na cieszące się bardzo dużą popularnością SSSTRRRASZNE ZAJĘCIA, czyli socjalizację z niespodziewanymi bodźcami, dziwnymi ludźmi, nowymi powierzchniami, odgłosami itp.


Jako ostatnie, o godz. 17.00 odbędą się zajęcia z DOG FITNES, czyli trening na piłkach, krążkach rechabilitacyjnych oraz inne ćwiczenia wzmacniające umięśnienie i pracę układu ortopedycznego psa, w tym kręgosłupa. Dają też rewelacyjne efekty odchudzające. Koniec zajęć przewidujemy około godz. 17.30.Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
Bezpośrednio po nich udajemy się nad gliniankę do Zielonki. Na warszawskim Stadionie Narodowym od godziny 20 odbywać się będzie Międzynarodowy Pokaz Piroteczniczny, a jak wiadomo, fajerwerki nie sa ulubione przez naszych podopiecznych. Zamiast więc narażać je na stres, posiedzimy z dala od wystrzałów, nad wodą, przy ognisku/grillu. Psiaki się zrelaksują, będa miały też okazję doświadczyć nowych wrażeń, psich znajomości, zażyć ruchu i kąpieli.


Zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w tropieniu i/lub treningu ratowniczym, inni będą mogli się przyjrzeć, a nóż połkną bakcyla ;) Koniec przewidujemy około godziny 21, ale przewidujemy też, że będzie on nieprzewidziany ;) Jak to w takich przypadkach ;)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
W niedzielę zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;


Spotykamy sie o 11.00 na stacji PKP Zabieżki. Dojazd pociągiem Kolei Mazowieckich linii KM7 w kierunku Pilawy, odjazd ze Śródmieścia o godz. 9.39. Stamtąd wyruszamy na trasę liczącą kilkanaście kilometrów, zakończoną w miarę możliwości ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
30.08

2015

Kolejna przygoda z planem filmowym :)
Dzisiejszy dzień stał pod znakiem planu filmowego. Choć nie po raz pierwszy pracowałam z psiakami na planie, tym razem nie było to proste zlecenie. Swoich sił przed kamerami spróbowali jagdterierka Fama - nasza uczennica oraz Złotek - odzysk, który z naszą pomocą robi coraz większe postępy. Obydwa psiaki debiutowały, a na przygotowanie się do roli praktycznie nie było czasu.


Jak to możliwe, że dwa nieznające się psy o różnych (choć obydwa zaczepnych) charakterach, temperamentach i doświadczeniach, w ciągu zaledwie kilku godzin zdołały nauczyć się nowego dla nich zadania (ba! sprzecznego z dotychczasową nauką, przecież obszczekiwanie nie jest mile widziane!) i opanować jego wymogi w niełatwych, specyficznych warunkach planu filmowego, gdzie różnorakie bodźce wręcz bombardują?


Po prostu znamy swoich wychowanków i podopiecznych. Pracując z nimi, obserwując, poznajemy ich predyspozycje i mocne strony, widzimy też te słabsze. Wiemy, jak z nimi pracować, jakie metody zdają egzamin w ich wypadku, jak je przekonać, by uzyskać pożądany efekt. Dzięki temu nawet w nagłym przypadku jesteśmy w stanie sprostać sytuacji.


Łatwo nie było, ale Fama i Złoty dali radę. Choć główny ciężar roli dzielnie udźwignęła Fama, na wyróżnienie zasługuje także Złotek. To psiak, który jeszcze kilka miesięcy temu spędzał dzień za dniem w schroniskowym boksie! Sporo wyzwań musiał pokonać na drodze resocjalizacji, wiele jeszcze przed nim, ale... ODZYSK POTRAFI! Nie bójcie się adoptować Odzysków. One naprawdę nie są "drugiej kategorii"!
KOMENTARZE :)
25.08

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Kolejne DOG Line'owe treningi grupowe odbędą się w niedzielę, 30 sieronia, w Parku Szczęśliwickim :) Spotykamy się od strony pętli autobusowej. O godzinie 16.00 na zajęcia dla szczeniaków i nieśmiałych psiaków, o 17.0 na ssstrrrasznych zajęciach, czyli socjalizacji z dziwnymi ludźmi, sytuacjami, dźwiękami itp oraz o 18.00 na treningu z posłuszeństwa w grupie :)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
23.08

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Fala upałów minęła, wracamy więc do naszej tradycji :) Zapraszamy Państwa na DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :) Spotykamy się na Mokotowie, w parku Morskie Oko, na wysokości przystanku tramwajowego Dworkowa, w niedzielę o godzinie 15.00 na zajęcia dla szczeniaków i nieśmiałych psiaków, o 16.30 na ssstrrrasznych zajęciach, czyli socjalizacji z dziwnymi ludźmi, sytuacjami, dźwiękami itp, o 17.30 na zajęcia dog fitt oraz o 19.30 na treningu tropieniowo-ratowniczym :)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
17.08

2015

Awaryjny opiekun!


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Każdemu może się przytrafić sytuacja awaryjna, kiedy nie będzie mógł zająć się pozostawionym w domu zwierzakiem. Utrata przytomności, wypadek komunikacyjny... Nikt z nas tego nie chce, a my nie życzymy, ale... zdarza się, niestety. Nieszczęście samo w sobie, dla opiekuna zwierząt stwarza dodatkowy problem. Jeśli nikogo nie zawiadomimy, nie będą miały opieki...

Idea awaryjnego opiekuna jest bardzo prosta. Widoczną powyżej informację z wypełnionym numerem telefonu nosimy w portfelu, dokumentach itp. Służby w przypadku osób nieprzytomnych zawsze to sprawdzają. Oczywiście wcześniej musimy uzgodnić to z podaną osobą i zadbać, by miała możliwość udzielenia pomocy (np. klucze do mieszkania). Prawda, że proste? I co najważniejsze - skuteczne.

Karta awaryjnego opiekuna jest dostępna u nas za darmo. Dla każdego chętnego, niezależnie od tego, czy jest naszym Klientem, Fanem, czy nie. Będziemy je rozdawać w różnych punktach Warszawy, o czym będziemy informować na stronie. Pierwsza partia będzie dostępna dziś przy psim parku koło metra Ratusz Arsenał od 16.30 do 17.00 (o ile starczy ;)). Na pewno będą też dostępne na naszych niedzielnych zajęciach w parku Morskie Oko.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem karty awaryjnego opiekuna, skontaktuj się z nami. W tej chwili dysponujemy partią próbną (jesteśmy bardzo zadowoleni), w najbliższych dniach dotrze pierwsza partia główna. Dla każdego wystarczy!
KOMENTARZE :)
31.07

2015

Mamy już 5 lat!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Właśnie mija 5 lat naszej działalności. Dziękujemy, że jesteście z nami i... liczymy na więcej! ;)

Jak, że urodziny bez prezentów obejść się nie mogą, w ciągu najbliższych dni mamy dla Was kilka niespodzianek :) Obserwujcie nas uważnie! :)
KOMENTARZE :)
30.07

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Tradycyjnie już zapraszamy Państwa na DOG Line'owy weekendowy trening grupowy :) Spotykamy się tym razem na Mokotowie, w parku Morskie Oko, na wysokości przystanku tramwajowego Dworkowa, w sobotę o godzinie 17.00 :)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
29.07

2015

Zapraszamy na DogWay!:)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 2 sierpnia, zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;) W trakcie jednej z przerw w marszu planujemy trening ratowniczo-tropieniowy, zarówno dla już ćwiczących tę dziedzinę pracy z psem jak i chętnych spróbowania swoich sił w tym zakresie :)


Spotykamy sie o 10.40 na stacji PKP Pogorzel Warszawska. Dojazd pociągiem Kolei Mazowieckich linii KM7 w kierunku Pilawy, odjazd ze Śródmieścia o godz. 9.39. Stamtąd wyruszamy na trasę liczącą kilkanaście kilometrów, zakończoną w miarę możliwości ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
25.07

2015

DogWay odwołany!
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Ze względu na bardzo niepewną pogodę i niejednoznaczne jej prognozy, a co się z tym wiąże - ryzyko burz i nawałnic, jutrzejszy DogWay zostaje odwołany! Nie cieszy nas ta decyzja, jednak bezpieczeństwo uczestników jest priorytetem, a możliwość schronienia się w lesie podczas burzy czy nawałnicy, z dala od zabudowań jest nikła. DogWay odbędzie się w późniejszym terminie, najprawdopodobniej w okolicy połowy sierpnia. Prosimy obserwować informacje na stronie :)

KOMENTARZE :)
23.07

2015

Zapraszamy na DogWay!:)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę, 26 lipca, zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;) W trakcie jednej z przerw w marszu planujemy trening ratowniczo-tropieniowy, zarówno dla już ćwiczących tę dziedzinę pracy z psem jak i chętnych spróbowania swoich sił w tym zakresie :)


Spotykamy sie o 10.40 na stacji PKP Pogorzel Warszawska. Dojazd pociągiem Kolei Mazowieckich linii KM7 w kierunku Pilawy, odjazd ze Śródmieścia o godz. 9.39. Stamtąd wyruszamy na trasę liczącą kilkanaście kilometrów, zakończoną w miarę możliwości ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
23.07

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Tradycyjnie już zapraszamy Państwa na DOG Line'owy weekendowy trening grupowy :) Spotykamy się tym razem na Mokotowie, w parku Morskie Oko, na wysokości przystanku tramwajowego Dworkowa, w sobotę o godzinie 17.00 :)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
14.07

2015

Bosman szuka domu!


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
STRONA BOSMANA »

Bosman - młody, energiczny, bardzo zrównoważony psiak szuka domu!

Nawet, jeśli nie możesz go adoptować, powiedz o nim innym. Udostępnij. To jego szansa na dom, swojego człowieka, normalne życie...Więcej info oraz możliwość umówienia spotkania pod numerem telefonu: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
18.06

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Tradycyjnie już zapraszamy Państwa na DOG Line'owy weekendowy trening grupowy :) Spotykamy się u zbiegu ulic Braci Stryjeńskich i Belgradzkiej o godzinie 12.00. Proszę wziąć wodę dla psów! Bezpośrednio po treningu grupowym zainteresowanych zapraszamy na trening tropieniowo-ratowniczy (ok. 14.00)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
10.06

2015

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Tradycyjnie już zapraszamy Państwa na DOG Line'owy weekendowy trening grupowy :) Spotykamy się u zbiegu ulic Braci Stryjeńskich i Moczydłowskiej o godzinie 11.00. Proszę wziąć wodę dla psów! Bezpośrednio po treningu grupowym zainteresowanych zapraszamy na trening tropieniowo-ratowniczy (ok. 12.30)Koszt treningu to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
26.05

2 0 1 5

Zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto oraz trening ratowniczo-tropieniowy :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;) W trakcie jednej z przerw w marszu planujemy trening ratowniczo-tropieniowy, zarówno dla już ćwiczących tę dziedzinę pracy z psem jak i chętnych spróbowania swoich sił w tym zakresie :)


Spotykamy sie o 10.40 na stacji SKM w Otwocku i stamtąd wyruszamy na trasę liczącą kilkanaście kilometrów, zakończoną w miarę możliwości ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

DO ZOBACZENIA!
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
26.05

2 0 1 5

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Tradycyjnie już w weekend zapraszamy Państwa na szereg różnorakich treningów grupowych :) Każdy znajdzie coś dla siebie - od zajęć dla szczeniąt i nieśmiałych psów, przez posłuszeństwo w obecności innych psów i rozproszeń po sport i zabawę z psem :)Koszt jednego panelu treningowego to 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :) Wszystkie treningi odbędą się w parku Kępa Potocka, przy mostku od strony Centrum Olimpijskiego. Obowiązują zgłoszenia mailowe.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
21.05

2 0 1 5

DOG Line'owe weekendowe treningi ratowniczo-tropieniowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


W niedzielę o godzinie 17.00 zapraszamy na DOG Line'owy trening tropieniowo-ratowniczy :) Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno już szkolących się w tym kierunku, jak i chcących spróbować swoich sił Koszt treningu: 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :) Zaczynamy o 17, zbiórka na przystaku linii 120 ZTM Zdziarska Kanał. Obowiązują zgłoszenia mailowe.Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
19.05

2 0 1 5

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
W sobotę od 10.30 zapraszamy na DOG Line'owe treningi grupowe :) Koszt treningu: 20 zł za psa, dla DOG Line'owców oczywiście free :) Wszystkie treningi odbędą się w parku Kępa Potocka. Miejsce spotkania zaznaczone jest na mapie :) Obowiązują zgłoszenia mailowe.


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
16.05

2 0 1 5

Nagroda główna w mikołajkowym konkursie DOG Line - zrealizowana :)
W grudniu, z okazji mikołajek i pod pretekstem zbliżającego się okresu prezentowego, ogłosiliśmy konkurs, w którym dzieci miały za zadanie wskazać, który prezent pośród przedstawionych na ilustracji nie pasuje i uzasadnić swoją odpowiedź. Oczywiście chodziło o psa, bo żadne żywe zwierzą nie jest zabawką! Nagrodę główną - sesję foto w wykonaniu Kacpra Żywickiego, wygrali Norbi wraz z siostrą Olą. Z realizacją nagrody zwyciężcy postanowili poczekać na wiosnę, by wykorzystać ferię barw oferowaną przez przyrodę. Sesja się odbyła a próbkę jej efektów możecie podziwiać :) Zwyciężcom jeszcze raz gratulujemy a pozostałych zachęcamy do udziału w naszych akcjach i konkursach :)Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

KOMENTARZE :)
16.05

2 0 1 5

DOG Line'owe weekendowe treningi grupowe :)
W sobotę o 12.00 zapraszamy na trening socjalizacyjny z elementami posłuszeństwa a o godzinie 13.30 na trening sportowy obedience/rally-o. Koszt treningu: 20 zł za psa :)

Oba treningi odbędą się w parku przy Cytadeli wzdłuż ulicy Kaniowskiej. Miejsce spotkania zaznaczone jest na mapie :)

W niedzielę o 17.30 zapraszamy na trening tropieniowo-ratowniczy nad Wisłą w okolicach mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Ponieważ ciężko przewidzieć, które miejsce będzie spełniało wymogi treningu chociażby pod względem obecności ludzi, ustalimy je na bieżąco. Spotykamy się na krańcu mostu od strony Zamku Królewskiego.


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
14.05

2 0 1 5

Weekendowe treningi grupowe :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

W sobotę o 12.00 zapraszamy na trening socjalizacyjny z elementami posłuszeństwa a o godzinie 13.30 na trening sportowy obedience/rally-o. Koszt treningu: 20 zł za psa :)

Oba treningi odbędą się w parku przy Cytadeli wzdłuż ulicy Kaniowskiej. Miejsce spotkania zaznaczone jest na mapie :)

W niedzielę o 17.30 zapraszamy na trening tropieniowo-ratowniczy nad Wisłą w okolicach mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Ponieważ ciężko przewidzieć, które miejsce będzie spełniało wymogi treningu chociażby pod względem obecności ludzi, ustalimy je na bieżąco. Spotykamy się na krańcu mostu od strony Zamku Królewskiego.


Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
06.05

2 0 1 5

Trening grupowy oraz tropieniowo-ratowniczy :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Zapraszamy na socjalizacyjny trening grupowy z elementami posłuszeństwa i psich sportów oraz bezpośrednio po nim na trening z zakresu tropienia oraz ratownictwa.

Oba treningi odbędą się w parku przy Cytadeli wzdłuż ulicy Kaniowskiej. Miejsce spotkania zaznaczone jest na mapie :)

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
28.04

2 0 1 5

Psia wędrówka oraz treningi z zakresu posłuszeństwa, obedience, rally-o, tropienia, ratownictwa, przygotowania psa do dogoterapii, sztuczek :)Szkolenie psów Warszawa - DOG LineWyruszamy na pętelkę szlakami Kampinosu. Będzie trochę pięknych widoków, trochę lasu, generalnie mokro, zwłaszcza że trasa częściowo prowadzi przez tereny podmokłe - proszę to uwzględnić w doborze stroju i oczekiwaniach względem jego czystości po powrocie ;)


Dojazd autobusem ZTM linii 719, z pętli Górczewska wyruszamy o godz. 9.40. Wysiadamy na przystanku Zaborów - Szkoła, planowo o 10.09. Jest to druga strefa ZTM. Oczywiście można też samochodem :)


Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć w INFORMATORZE


Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


ZAPRASZAMY!


DO ZOBACZENIA!


KOMENTARZE :)
09.04

2 0 1 5

Kwietniowe sztuczkowanie z Olą Skrzecz! :)Szkolenie psów Warszawa - DOG LineZapraszamy osoby chcące poznać ten sposób spędzania czasu i aktywności z psem. Ola pracuje pod moim okiem ze swoją roczną już w tej chwili Rawi, uczy się tez pracować z innymi :) Próbkę efektów możecie zobaczyć glądając FILMIK, a zapewniam, że to nie wszystko :)


DO ZOBACZENIA!


KOMENTARZE :)
03.04

2 0 1 5

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


KOMENTARZE :)
01.04

2 0 1 5
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


KOMENTARZE :)
30.03

2 0 1 5

Zapraszamy na DogWay WielkaNOCNY! :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG LineTradycyjnie już, w świąteczny poniedziałkowy wieczór, zapraszamy na DogWay'owe spalanie kalorii ;) Spotykamy się o 18.00 na łączceza pętlą autobusową z Tesco Kabaty (końcowa stacja metra). Stąd wspólnie wyruszamy na powędrować przy świetle pochodni i latarek ścieżkami Lasu Kabackiego, wracając do miejsca startu ok. 22-23 :)


Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.


Dla niezdecydowanych na zachętę mamy relację z naszego zeszłorocznego WielkaNOCNEGO! :)


Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


DO ZOBACZENIA!
KOMENTARZE :)
21.03

2 0 1 5

Zapraszamy na wyprawy wędrowno-treningowe! :)

Zapraszamy do uczestnictwa w cyklu dogway'ów wielodniowych, połączonych z treningami! Można wziąć udział we wszystkich, do czego zachęcamy, można też wybrać pojedyncze a nawet dołączyć na wybrane dni :)


Rezerwujcie terminy, więcej informaci wkrótce! :)


Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


DO ZOBACZENIA!
KOMENTARZE :)Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


28.02

2 0 1 5

Zapraszamy na DogWay! :)
Szkolenie psów Warszawa - DOG LineW niedzielę, 01 marca, zapraszamy na psią wyprawę na łono natury, tym razem w okolice Zalesia Górnego. Spotykamy się o 11.00 na stacji PKP Zalesie Górne. Stąd wspólnie wyruszamy na pętelkę liczącą około 10 km (orientacyjna mapa trasy). Pod koniec, w miarę możliwości, planujemy rozpalenie ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaczków itp :)


Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.


Dla niezdecydowanych na zachętę mamy relację video z naszego lipcowego DogWay'a :)


Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


DO ZOBACZENIA!
KOMENTARZE :)
01.02

2 0 1 5

Trening grupy sportowej :)

Kilka FOTEK » z dzisiejszego treningu grupy sportowej :) Jak widać, szkolenie psa nie musi być nudne! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
KOMENTARZE :)
14.01

2 0 1 5

Gimnastyka z psem! :)

Co robić z psem na spacerach? Jak wykorzystać wspólnie spędzany czas? Jak skutecznie zmęczyć pupila z korzyścią dla siebie? Zobacz! ;-) A potem przyjdź ze swoim psem, Was też nauczymy!


Projekt zainspirowany tematem wykorzystania psa do wspólnych ćwiczeń. Praca nad nim zajęła nam nieco ponad 2 miesiące :)


W rolach głównych: Ola Skrzecz i Rawi (bc)


Trener: Aga Żabińska, Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Realizacja: ZEJDŹ NA PSY oraz Co boli Border Collie?
KOMENTARZE :)


Archiwum nowości:
2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010
Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

Szkolenie Twojego psa

ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl