Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMETu nas spotkasz :)

  
06.01 Zajęcia nosework, Dolna 30
07.01 Spotkania Grupowe, klubokawiarnia Latający Ogród
08.01 Treningi Tropienia Użytkowego Sekcji Węchowej DOG Line
08.01 Rallly-o, klubokawiarnia Latający OgródAktualności


02.01

2 0 1 7

Weekend 6-8 stycznia z DOG Line :)Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
  Po świąteczno-noworocznej przerwie wracamy do DOG Line'owych spotkań grupowych :) Weekend zaczyna się u nas już w piątek, zajęciami nosework. Zapraszamy na Dolną 30, na godzinę 18.00 oraz 19.30. Dołączyć do zajęć można w każdej chwili :) Można uczestniczyć w całym kursie lub skorzystać z pojedynczych zajęć :)


  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line  Sobota jak zawsze stoi pod znakiem spotkań grupowych. Tym razem zaczynamy o 13.30 zajęciami Smart Young, czyli socjalizacją dla młodych i nieśmiałych psiaków a o 14.45 zapraszamy na Treibball, czyli sportową zabawę w pasienie piłek. W tym tygodniu wyjątkowo zapraszamy też w niedzielę o 15.30 na zajęcia Rally-O, czyli sportowe posłuszeństwo na luzie :)

  Spotkania będą się odbywać w klubokawiarni Latający Ogród przy ulicy Ludowej 2. Będzie można napić sie pysznej kawy czy herbaty a nawet zjeść coś słodkiego ;)


  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line  W niedzielę wracamy do zajęć tropieniowych! Zgodnie z Waszymi sugestiami zajęcia podzieliliśmy na dwie części - do południa i po południu :) Można się zapisywć na godziny: 10-13 oraz 17-19 :) Godziny należy oczywiście traktować w przybliżeniu, nie będziemy przerywać poprzedniego śladu ani popędzać psa ;) Można się umawiać na dowolną porę, jednak w przypadku braku chętnych na daną godzinę należy się liczyć z przesunięciem na inną (ktoś musi się jednak schować!)


  Spotykamy się na skrzyżowaniu ulic Wyszkowskiej z Chudoby, w miejscu zaznaczonym na mapce (do południa) oraz w parku Morskie Oko (po południu). Miejsce należy traktować orientacyjnie, w trakcie treningu będziemy się przemieszczać, w razie problemów ze znalezieniem się proszę o kontakt pod numerem telefonu 533-635-769 :)

  Wszystkie spotkania są przewidziane dla ograniczonej liczby teamów człowiek-pies. Obowiązują zapisy mailowe pod adresem dogline.szkoleniepsowwarszawa@gmail.com Pierwszeństwo w zapisach będą mieli Ci z Was, którzy zdecydowali się na karnet. Oczywiście będzie można też umówić się na lekcję indywidualną :)


  Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i... psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, wygodne dla psa szelki, oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki ;) ), w miarę możliwości kilku metrową linkę.
  UWAGA! Spotkanie Smart Young dla Klientów DOG Line jest darmowe w ramach pakietu, zajęcia nosework, treibball oraz rally-o dla posiadaczy karnetów - 40 zł, dla pozostałych osób 50 zł, zajęcia tropieniowe - 20 zł dla wszystkich :)


  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

  DO ZOBACZENIA!

  KOMENTARZE :)
  Archiwum nowości:
  2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010


  

  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

  Szkolenie Twojego psa

  ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

  Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


  533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl