Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
CO NOWEGO?
Zapisz się do newslettera

Podaj adres email:

Spotkania grupowe
Rally-o
Obi
Ratownictwo i tropienie
DogWay'e
Sztuczki
Treibball
Inne wydarzenia
Kliknij TUTAJ jeśli nie chcesz już otrzymywać informacji.
Zapoznałem się i akceptuję POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

SZKOLENIE SPORT PRACA

SZKOLIMY TAKŻE PSY NIESŁYSZĄCE ORAZ NIEWIDOMETu nas spotkasz :)

  
28.12 DOG Line'owe zajęcia dla dzieciAktualności


22.12

2 0 1 6

DOG Line'owe zajęcia dla dzieci :)Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
  Wykorzystując świąteczno-noworoczną przerwę w spotkaniach grupowych już w środę, 28 grudnia, zapraszamy dzieci w wieku od 6-11 lat na serię spotkań edukacyjnych z udziałem psów. Będzie o tym, jak zachować się w obecności psa, by nie narażać się na nieprzyjemne sytuacje (godz. 10.30), o tym, jak opieować się swoim pupilem (godz. 12.00) i jak można ciekawie spędzać z nim czas wolny (godz. 13.30). Na koniec, o godzinie 15.00, zapraszamy dzieci nieśmiałe, mające opory przed czytaniem na głos, jąkające się na zajęcia Poczytaj Psiakowi - wszak futrzak cierpliwie wysłucha, nie oceni, nie wyśmieje...  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :) Koszt jednych zajęć to 20 zł za dziecko. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia pod adresem mailowym dogline.szkoleniepsowwarszawa@gmail.com Prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka, jego wieku oraz koniecznie numeru telefonu kontaktowego do opiekunów :)

  DO ZOBACZENIA!

  KOMENTARZE :)


  05.12

  2 0 1 6

  Weekend 9-11 grudnia z DOG Line :)  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
   Weekend zaczynamy tradycyjnie już w piątkowe popołudnie zajęciami nosework w dwóch grupach - o godzinie 18.00 oraz o 19.30, w siedzibie zakładu groomerskiego Dolna 30 :) Dołączyć można w każdej chwili ;)


   Szkolenie psów Warszawa - DOG Line   Sobota jak zawsze stoi pod znakiem spotkań grupowych. Tym razem zaczynamy o 14.15 zajęciami Smart Young, czyli socjalizacją dla młodych i nieśmiałych psiaków, o 15.30 zapraszamy na Treibball, czyli sportową zabawę w pasienie piłek, o 16.45 na Rally-O, czyli sportowe posłuszeństwo na luzie, o 18.00 na zajęcia W co się bawić w niepogodę z psem i wreszcie o 19.15 na zajęcia sztuczkowe :) Prawda że dużo i rozmaicie?

   Spotkania będą się odbywać w klubokawiarni Latający Ogród przy ulicy Ludowej 2. Będzie można napić sie pysznej kawy czy herbaty a nawet zjeść coś słodkiego ;)


   Szkolenie psów Warszawa - DOG Line   W niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku zajęcia tropieniowe! Można się zapisywć na godziny: 10-12, 11-13, 12-14 oraz 13-15 :) Godziny należy oczywiście traktować w przybliżeniu, nie będziemy przerywać poprzedniego śladu ani popędzać psa ;) Można się umawiać na dowolną porę, jednak w przypadku braku chętnych na daną godzinę należy się liczyć z przesunięciem na inną (ktoś musi się jednak schować!)


   Spotykamy się na skrzyżowaniu ulic Wyszkowskiej z Chudoby, w miejscu zaznaczonym na mapce. Miejsce należy traktować orientacyjnie, w trakcie treningu będziemy się przemieszczać, w razie problemów ze znalezieniem się proszę o kontakt pod numerem telefonu 533-635-769 :) :)

   Wszystkie spotkania są przewidziane dla ograniczonej liczby teamów człowiek-pies. Pierwszeństwo w zapisach będą mieli Ci z Was, którzy zdecydowali się na karnet. Oczywiście będzie można też umówić się na lekcję indywidualną :)


   Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i... psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, wygodne dla psa szelki, oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :) w miarę możliwości kilku metrową linkę.
   UWAGA! Spotkanie Smart Young dla Klientów DOG Line jest darmowe w ramach pakietu, dla posiadaczy karnetów na spotkania grupowe - 20 zł, dla pozostałych uczestników jego koszt to 25 zł, zajęcia nosework, treibball oraz rally-o dla posiadaczy karnetów - 40 zł, dla pozostałych osób 50 zł, W co się bawić oraz sztuczki dla posiadaczy karnetów - 20 zł, dla pozostałych osób 25 zł :)


   Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

   DO ZOBACZENIA!   28.11

   2 0 1 6

   Weekend 2-4 grudnia z DOG Line :)   Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
    Weekend zaczynamy już w piątkowe popołudnie zajęciami nosework w dwóch grupach - o godzinie 18.00 oraz o 19.30, w siedzibie zakładu groomerskiego Dolna 30 :)


    Szkolenie psów Warszawa - DOG Line    Sobota stoi tradycyjnie pod znakiem spotkań grupowych. Tym razem o 10.00 Smart Young, czyli zajęcia socjalizacyjne dla młodych i nieśmiałych psiaków, o 11.15 Treibball, czyli sportowa zabawa w pasienie piłek a o 12.30 Rally-O, czyli sportowe posłuszeństwo na luzie :)

    Spotkania będą się odbywać w klubokawiarni Latający Ogród przy ulicy Ludowej 2. Będzie można napić sie pysznej kawy czy herbaty a nawet zjeść coś słodkiego ;)


    Szkolenie psów Warszawa - DOG Line    Niedziela to jak zawsze tropienie. Pomysł z rozłożeniem spotkań na określine odziny bardzo przypadł Wam do gustu, pozostajemy więc przy nim! Można się zapisywć na godziny: 10-12, 11-13, 12-14 oraz 13-15 :) Godziny należy oczywiście traktować w przybliżeniu, nie będziemy przerywać poprzedniego śladu ani popędzać psa ;) Można się umawiać na dowolną porę, jednak w przypadku braku chętnych na daną godzinę należy się liczyć z przesunięciem na inną (ktoś musi się jednak schować!)


    Spotykamy się na skrzyżowaniu ulic Wyszkowskiej z Chudoby, w miejscu zaznaczonym na mapce. Miejsce należy traktować orientacyjnie, w trakcie treningu będziemy się przemieszczać, w razie problemów ze znalezieniem się proszę o kontakt pod numerem telefonu 533-635-769 :) :)

    Wszystkie spotkania są przewidziane dla ograniczonej liczby teamów człowiek-pies. Pierwszeństwo w zapisach będą mieli Ci z Was, którzy zdecydowali się na karnet. Oczywiście będzie można też umówić się na lekcję indywidualną :)


    Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, wygodne dla psa szelki, oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :) w miarę możliwości kilku metrową linkę.
    UWAGA! Spotkanie Smart Young dla Klientów DOG Line jest darmowe w ramach pakietu, dla pozostałych uczestników jego koszt to 20 zł, zajęcia nosework, treibball oraz rally-o dla posiadaczy karnetów - 40 zł, dla pozostałych osób 50 zł.


    Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

    DO ZOBACZENIA!    22.11

    2 0 1 6

    Tradycja i nowoczesność! :)    Przed nami wiele zmian i nowości! Przede wszystkim większość zajęć będzie się odbywać w pomieszczeniach! Ogrzewanych, z dostępem do WC, z możliwością wypicia ciepłej kawy czy herbaty :) Prawda, że fajnie?

    Wprowadzamy też dwie nowości - zajęcia nosework oraz rally-o! Będą się one odbywać cyklicznie i będą miały charakter pakietowy :) Stali bywalcy będą mieli pierwszeństwo w zapisach. No właśnie, wprowadzamy zapisy na zajęcia. Pozwoli to nam lepiej przygotować, zorganizować i poprowadzić zajęcia :) Ale po kolei ;)

    Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
     Weekend zaczynamy już w piątkowe popołudnie zajęciami nosework :) Będą się odbywały w piątki od godz. 18.00, w siedzibie zakładu groomerskiego Dolna 30 :) Zajęcia są przewidziane dla ograniczonej liczby teamów człowiek-pies. Pierwszeństwo w zapisach będą mieli Ci z Was, którzy zdecydują się na cały pakiet, czyli 10 zajęć do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy lub 5 zajęć do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy. Rozumiemy, że nasze możliwości czasowe nie pozwalają na zaplanowanie czasu na kilka tygodni na przód, my też nie zawsze jesteśmy, sporo sie dokształcamy i rozwijamy, czasem po prostu życie płata figle ;) Nie chcemy, by Wam przepadły zajęcia, stąd takie rozwiązanie - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :) Oczywiście będzie można też uczestniczyć w pojedynczych zajęciach (o ile będzie wolne miejsce na dany termin) lub umówić się na lekcję indywidualną :)


     Szkolenie psów Warszawa - DOG Line     Sobota stoi tradycyjnie pod znakiem spotkań grupowych, ale i tu spotkacie się ze zmianami. Spotkania podzieliliśmy na otwarte (Smart Young, Ssstrrraszszszaki, Dog fitness, Sztuczki) na dotychczasowych zasadach (ale także z zapisami) oraz pakietowe, na zasadach dokłatnie takich jak Nosework (Treibball oraz Rally-o).

     Spotkania będą się odbywać w klubokawiarni Latający Ogród przy ulicy Ludowej 2. Będzie można napić sie pysznej kawy czy herbaty a nawet zjeść coś słodkiego ;)


     Szkolenie psów Warszawa - DOG Line     Niedziela to jak zawsze tropienie. Ale i tu rewolucja organizacyjna, jakby inaczej ;) Świadomi tego, że nie wszystkie treningi "wychodziły nam organizacyjnie" szukaliśmy rozwiązania niedociągnięć. Spróbujemy systemu umawiania się na godziny, zobaczymy, czy spotka się to z Waszym uznaniem :) Godziny należy oczywiście traktować w przybliżeniu, nie będziemy przerywać poprzedniego śladu ani popędzać psa ;) Można się umawiać na dowolną porę, jednak w przypadku braku chętnych na daną godzinę należy się liczyć z przesunięciem na inną (ktoś musi się jednak schować!)


     Spotykamy się na ulicy Podleśnej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Klaudyny, w miejscu zaznaczonym na mapce :)     I ostatnia nowość, tym razem właściwie zrealizowanie Waszych sugestii. Proponowaliście wielokrotnie wprowadzenia karnetów na Spotkania Grupowe. Oto i one! Już od tego weekendu będzie można wykupić karnet na 10 spotkań do dowolnego wykorzystania w ramach Spotkań Grupowych w ciągu 6 miesięcy, oczywiście z uwzględnieniem zapisów!     Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, wygodne dla psa szelki, oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :) w miarę możliwości kilku metrową linkę.
     UWAGA! W ten weekend wszystkie zajęcia jeszcze po 20 zł od psa!


     Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

     DO ZOBACZENIA!     16.11

     2 0 1 6

     Weekendowe Spotkania Grupowe 19 listopada
     Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
      Zaczynamy o godzinie 10.00 tradycyjnie zajęciami Smart Young, o 11.15 zapraszamy na TREIBBALL, czyli zabawę w pasienie piłek, o 12.30 na zajęcia sztuczkowe a o 13.45 zakończymy zajęciami DOG FITNESS, czyli psią gimnastyką ;)

      Spotykamy się na polanie rekreacyjnej na ulicy Papirusów, w okolicach miejsca zaznaczonym na mapie pomarańczowym znacznikiem.


      Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki i dobry humor ;)

      Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa.


      Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

      DO ZOBACZENIA!      08.11

      2 0 1 6

      Długi weekend listopadowy z DOG Line!
      Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
       Długi listopadowy weekend zaczynamy od spotkań grupowych. :)


       Zaczynamy o godzinie 10.00 tradycyjnie zajęciami Smart Young, o 11.30 zapraszamy na DOG Fitness, czyli psią gimnastykę, o 13.00 - na treibball czyli zabawę w pasienie piłek a o 14.30 na zajęcia sztuczkowe ;)

       Spotykamy się w parku Kępa Potocka, od strony neonu "bąbelki", w okolicach miejsca zaznaczonym na mapie pomarańczowym znacznikiem.


       Szkolenie psów Warszawa - DOG Line       W sobotę powędrujemy po pięknych okolicach wokół Wiązownej. Spotykamy się o godzinie 11.00 nieopodal przystanku linii 720, 722 i 730 ZTM Urząd Gminy, przed delikatesami, w miejscu zaznaczonym na mapie zielonym znacznikiem. Stamtąd wyruszymy na około 10-kilometrową trasę spokojnym tempem :)


       Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

       Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


       Szkolenie psów Warszawa - DOG Line       W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Spotykamy się w okolicy przystanku ZTM linii 108 - POD Budowlani II, w miejscu zaznaczonym na mapie szarym znacznikiem.

       Każdy psiak ma dwa wejścia, oddzielone od siebie przerwą na odpoczynek, w czasie której jego opiekun chowa się innym psiakom oraz obserwuje pracą pozostałych teamów :) Czas można też spędzić na miłej pogawędce ;) Instruktor jest jeden, więc mile widziana jest inicjtywa w zakresie pilnowania kolejności wejść itp ;) Trening, w zależności od liczby uczestników, trwa około 3 godziny, sugerujemy więc stosowny ubiór, ewentualnie zabranie termosu z ciepłym napojem :)       Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, około 20 gkg tartego żółtego sera, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)

       Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa. DogWay niezmiennie free :)


       Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

       DO ZOBACZENIA!       03.11

       2 0 1 6

       Trening Tropieniowy Sekcji Węchowej :)


       Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
        W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Spotykamy się na przystanku ZTM linii 213 - Kadetów Kościół.        Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, około 20 gkg tartego żółtego sera, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)


        Każdy psiak ma dwa wejścia, oddzielone od siebie przerwą na odpoczynek, w czasie której jego opiekun chowa się innym psiakom oraz obserwuje pracą pozostałych teamów :) Czas można też spędzić na miłej pogawędce ;) Instruktor jest jeden, więc mile widziana jest inicjtywa w zakresie pilnowania kolejności wejść itp ;) Trening, w zależności od liczby uczestników, trwa 2-3 godziny, sugerujemy więc stosowny ubiór :)        Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


        Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

        DO ZOBACZENIA!


        26.10

        2 0 1 6

        Ssstrrraszszszne zajęcia Halloweenowe!
        Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
         Weekend przed Wszystkimi Świętymi to okres wyjazdowy, zajęcia weekendowe ograniczamy więc do minimum, ale nie może zabraknąć Ssstrrraszszszaków! Zapraszamy na nie w sobotę, o godzinie 12,30 do Parku Bródnowskiego, tuż po zajęciach Smart Young, które rozpoczynamy o godzinie 11.00 :)


         Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i... psa :)         Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


         Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

         DO ZOBACZENIA!         25.10

         2 0 1 6

         Trening Tropieniowy Sekcji Węchowej :)


         Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
          W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Spotykamy się na wybrzeżu Wisły przy Wale Zawadowskim, na wysokości ulicy Jarej (Hotel na Uboczu).          Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, około 20 gkg tartego żółtego sera, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)          Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


          Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

          DO ZOBACZENIA!


          20.10

          2 0 1 6

          Weekendowe Spotkania Grupowe!


          Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
           W weekend pogoda nie zamierza nas rozpieszczać, Weekendowe Spotkania Grupowe odbędą się więc w mieszkaniu :) Suchym, ciepłym i bez wiatru, za to ciasnym. Co za tym idzie, miejsce są mocno ograniczone, wprowadzamy więc zasadę zgłoszeń. Chętnych proszę o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Ponieważ jest to moja pierwsza przygoda z formularzem, w razie kłopotów bardzo prosze o kontakt mailowy lub poprzez PW :) Otrzymanie potwierdzenia jest równoznaczne z zaproszeniem na zajęcia :) W potwierdzeniu znajdą Państwo też dokładną informację o adresie :)

           W sobotę odbędą się: o godz. 11.00 Smart Young, czyli zajęcia socjalizacyjne dla szczeniaków i nieśmiałych psiaków, o 12.30 Sztuczki, o 14.00 - Dog fitness a o 15.30 - Treibball, czyli zabawa w pasienie piłek.


           W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Ponieważ pogoda jest kapryśna, spotykamy się w Barku na Dakowie - magicznej knajpce w środku lasu (pomarańczowy punkt na mapce). Będzie można ogrzać się przy ognisku, zjeść kiełbaski, ale i tak większość z Was wybierze menu Barku ;) Przepyszne rosyjskie jedzenie, herbata z samowaru, piwo... Warto wziąć nieco zaskórniaków!
           Do Barku trzeba kawałek przejść, podjechanie samochodem, mimo, że teoretycznie jest możliwe, jest faux pas. Dla dojeżdżających komunikacją publiczną proponuję spotkanie na pętli autobusu 722 (niebieski punkt na mapce) o 10.05 (tak przyjeżdża autobus), stamtąd spacerkiem przejdziemy sobie do baru (ok. 1,2 km) :)

           Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, około 20 gkg tartego żółtego sera, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)           Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


           Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

           DO ZOBACZENIA!


           12.10

           2 0 1 6

           Weekendowe Spotkania Grupowe!


           Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
            W weekend zapowiada się piękna złota polska jesień, zapraszamy więc na Weekendowe Spotkania Grupowe :) W sobotę odbędą się: o godz. 12.00 Smart Young, czyli zajęcia socjalizacyjne dla szczeniaków i nieśmiałych psiaków, o 13.00 Zabawy węchowe w domu i na spacerze, o 14.00 - Dog fitness a o 15.00 - Treibball, czyli zabawa w pasienie piłek. Spotykamy się w Parku Pawlukiewicza (pomarańczowy punkt orientacyjny na mapce).


            W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Spotykamy się w pobliżu skrzyżowania ulic Przyczółkowej i Pałacowej, na parkingu Biedronki (zielony punkt orientacyjny na mapce, dojazd liniami 139, 700, 710, 724, 725 i 742 ZTM, przystanek PAŁACOWA). Będzie trzeba przejść razem kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769.
            Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, około 20 gkg tartego żółtego sera, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)            Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


            Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

            DO ZOBACZENIA!            05.10

            2 0 1 6

            Weekendowe Spotkania Grupowe!


            Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
             Pomimo kapryśnej aury zapraszamy na Weekendowe Spotkania Grupowe. W sobotę odbędą się: o godz. 11.00 Zabawy węchowe w domu i na spacerze, o 13.00 - Dog fitness a o 17.00 - tradycyjne Smart Youngi. W razie niekorzystnej pogody zajęcia przeniesiemy z Parku Bródnowskiego do pobliskiego mieszkania, ale niestety, proszę o wcześniejszą rezerwację , gdyż ilość miejsca jest mocno ograniczona.


             W niedzielę tadycyjnie już spotykamy się na zajęciach tropieniowych. Zapraszamy zarówno osoby początkujące chcące zapoznać się z tym rodzajem aktywności, jak i osoby w różnym stopniu zaawansowania, amatorów chcących tropić rekreacyjnie, jak i osoby związane z ratownictwem lub chcące szkolić się w tym kierunku. Spotykamy się w pobliżu pętli autobusowej Żerań FSO, w miejscu zaznaczonym na mapce. Być może będzie trzeba podejść gdzieś kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769.
             Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek, wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)             Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


             Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

             DO ZOBACZENIA!             21.09

             2 0 1 6

             Weekendowe rozmaitości ;)


             Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
              Tym razem weekend pełen rozmaitości - w sobotę Weekendowe Spotkania Grupowe, w niedzielę DogWay!


              W sobotę rozpoczynamy zajęciami Tropienie dla każdego (godz. 11.000), po nich zapraszamy na trening treibballu, czyli zabawy w pasienie piłek (godz. 13.00), a kończymy spotkaniem Smart Young, czyli zajęciami dla szczeniaków, młodych i nieśmiałych psiaków. Spotykamy się nad Wisłą, w okolicy stajni Pociecha, w miejscu zaznaczonym na mapce :) Być może będzie trzeba podejść gdzieś kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769.
              Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki i dobry humor, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek starty żółty ser i wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)              Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


              W niedzielę powędrujemy na dawno nie odwiedzany przez nas szlak Kampinoskiego Parku Narodowego. Spotykamy się o godzinie 11.00 na końcowym przystanku linii 110, przy zachodniej bramie Cmentarza Północnego. Stamtąd wyruszymy na kilkunastokilometrową trasę, zakończoną ogniskiem i kiełbaskami :)

              Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
              Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

              Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


              Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

              DO ZOBACZENIA!              13.09

              2 0 1 6

              Weekendowe Spotkania Grupowe!


              Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
               Tym razem, dla rozłożenia sił, Weekendowe Zajęcia Grupowe odbędą się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę :)


               Spotykamy się w Parku im. Cichociemnych, w miejscu zaznaczonym na mapce :) Być może będzie trzeba podejść gdzieś kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769.
               W sobotę zaczynamy o godzninie 11.00 nowymi zajęciami TREIBBALL, czyli zabawą w pasienie piłek, o 13.00 będziemy oswajać nasze psiaki z nietypowymi, ale mogących nas zaskoczyć w każdej chwili, trudnymi bodźcami. W niedzielę tradycyjnie już rozpoczynamy od zajęć tropieniowych (od godziny 11.00), a o 13.30 zapraszamy na SmartYoung, czyli zajęcia dla szczeniaków, młodych oraz nieśmiałych psów.


               Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek stary żółty ser i wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)               Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


               Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

               DO ZOBACZENIA!               12.09

               2 0 1 6

               Fotorelacja z zajęć tropieniowych :)


               Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


               08.09

               2 0 16

               Powrót Weekendowych Spotkań Grupowych!


               Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                Po wakacyjnej przerwie wracamy do DOG Line'owych Weekendowych Spotkań Grupowych! Na dobry początek proponujemy zajęcia Tropienie dla wszystkich (początek o godz. 11.000), W co się bawić na spacerze (godz. 13.00), czyli kilka pomysłów, jak kreatywnie wykorzystać spacer z naszym pupilem oraz dobrze Wam znane Smatr Young, czyli zajęcia dla młodych i nieśmiałych psiaków (godz. 15.00)


                Spotykamy się w miejscu zaznaczonym na mapce :) Być może będzie trzeba podejść gdzieś kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769.
                Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek stary żółty ser i wygodne dla psa szelki oraz przedmioty dobrze przesiąknięte naszym zapachem, które łatwo schować (super sprawdzają się np. nie wyprane skarpetki) :)                Koszt jednych zajęć to 20 zł od psa :)


                Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

                DO ZOBACZENIA!                25.07

                2 0 16

                Zapraszamy na DogWay! :)


                Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                 W ostatnią niedzielę lipca, zapraszamy na psią wyprawę na łono natury, tym razem w przepiękną okolicę wpisaną do Kanonu Krajoznawczego Polski - Rezerwatu Na Torfach. Spotykamy się późno, aby każdy zdążył się wyspać, o 11.40 na końcowym przystanku linii Mini Bus w Karczewie, odjazd z Placu Zawiszy o godzinie 10.30 ( PEŁEN ROZKŁAD). Jest to linia prywatna, więc trzeba mieć kilka monet na bilet ;) Psy muszą być wyposażone w kaganiec oraz świadectwo szczepienia.


                 Stąd wspólnie wyruszymy niezwykle malowniczymi trasami wokół rezerwatu, w sumie około 10-12 km :) W miarę możliwości planujemy rozpalenie ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaczków itp :)

                 Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

                 Dla niezdecydowanych na zachętę mamy relację video z naszego ubiegłorocznego, lipcowego DogWay'a :)

                 Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


                 UWAGA! Ponieważ ten DogWay jest trudny organizacyjnie - organizujemy go na tych terenach po raz pierwszy, dojeżdża tylko prywatna komunikacja, której dokładnej lokalizacji przystanków nie znamy itp, BARDZO PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY. Mój numer: 533-635-769. W związku z powższym pamiętamy o naładowanych bateriach itp ;)


                 DO ZOBACZENIA!                 05.05

                 2016

                 Spotkanie grupowe w niedzielę :)


                 Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                 W najbliższą niedzielę zapraszamy na 3 spotkania grupowe :) O godzinie 16 macie Państwo do wyboru trening sportowy obedience OBI SIĘ ROBI lub zajęcia dla młodych i nieśmiałych psiaków Smart YOUNG, o godzi 17.30 zapraszamy na zajęcia W CO SIĘ BAWIĆ, czyli zestaw pomysłów, jak kreatywnie spędzać czas ze swoim pupilem w domu i na spacerze :)


                 Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i... psa :)


                 Koszt jednych zajęć to 20 zł :)


                 Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                 15.04

                 2 0 16

                 Zapraszamy na wiosenny DogWay! :)


                 Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                  W niedzielę, 17 kwietnia, zapraszamy na psią wyprawę na łono natury, tym razem w okolice Wiązownej. Spotykamy się o 11.10 przed Urzędem Gminy (przystanek ZTM linii 730, Wiązowna Urząd Gminy, II strefa). Stąd wspólnie wyruszamy na pętelkę liczącą około 14 km. W miarę możliwości, planujemy rozpalenie ogniska, pieczenie kiełbasek, ziemniaczków itp :)

                  Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

                  Dla niezdecydowanych na zachętę mamy relację video z naszego ubiegłorocznego, lipcowego DogWay'a :)

                  Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.


                  DO ZOBACZENIA!                  02.04

                  2016

                  Spotkanie grupowe dla szczeniąt, młodych i nieśmiałych psiaków :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                  W ten weekend, ponieważ uczestniczymy w seminarium tropieniowo-ratowniczym z Anią Hermińską, odbędą się tylko jedne zajęcia weekendowe. Poprowadzi je Ania :) Spotkanie jest o godzinie 15.00 w Parku Praskim, przy napisie "Zapraszamy" (na lewo od miśków stojąc twarzą do parku od ul. Solidarności). Stamtąd grupa przejdzie w dogodne miejsce, wybrane z uwzględnieniem innych użytkowników parku ;)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł :)


                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                  25.03

                  2016

                  DogWay WielkaNOCNY! :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line                  Jak co roku, tradycyjnie już, w poniedziałek wielkanocny, wieczorem, spotykamy się na wyjątkowym DogWay'u WielkaNOCNYM. Będzie okazja do wybiegania psiaków po światecznym biesiadowaniu, zrzucenia kilku nadprogramowych kalorii przy suto zastawionym stole... Przede wszystkim jednak to wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odskocznia od codzienności ;)


                  Wprawdzie planowaliśmy okolice metra Młociny, jednak po długich rozważaniach uznaliśmy, że świateczna atmosfera niekoniecznie sprzyja prowadzeniu samochodu i teren nie skomunikowany transportem publicznym nie jest najlepszym pomysłem ;) Ostatecznie spotykamy się o 18.00 na parkingu na przeciwko Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Felicjanek przy ulicy Kościuszkowców (nieopodal przystanek ZTM MARYSIN linii 115 i 305 oraz w pobliżu pętla linii 520). MAPA                  Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy ;) Ze względu na porę prosimy o zabranie też dodatkowego oświetlenia (latarki, czołówki itp). Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

                  Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

                  DO ZOBACZENIA!
                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                  24.03

                  2016

                  Wesołych Świąt! :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line                  Wszystkim Klientom, Sympatykom, Uczestnikom, Oponentom, Krytykom, Rywalom, wszystkim Psiarzom i Nie-psiarzom życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych :) Niech trwają jak najdłużej, aby każdy z Was zdążył zrealizować plany z nimi związane i... odpocząć przed powrotem do codziennego toku życia ;)
                  12-13.03

                  2016

                  Spotkania weekendowe :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                  W ten weeked zapraszamy na bardzo urozmaicone w swoim charakterze zajęcia, czyli dla każdego coś miłego ;) W sobotę w Parku Bródnowskim odbędzie się trening obedience - zapraszamy zarówno osoby trenujące już ten sport, jak i dopiero chcący go poznać :) To jedyne sobotnie zajęcia, by oszczędzić Waszą energię na niedzielę ;) Już o 9 rano spotykamy się na pętli lini 155, 125 i 525 ZTM. Być może będzie trzeba podejść gdzieś kilkadziesiąt metrów, dlatego prosimy o zapisanie numeru kontaktowego: 533-635-769. Zaczynamy treningiem tropieniowo-ratowniczym wpółprowadzonym przez członków Cywilnej Grupy Poszukiwawczej TROPICIELE Warszawa :)

                  Zaraz po ruszamy na trasę DogWay'a :) Będziemy kluczyć po szlakach okolicznych lasów, tym razem zamiast tradycyjnego ogniska planujemy w drodze powrotnej wstąpić do kultowego już leśnego baru :) Będzie można odpocząć, zjeść coś ciepłego, nawet wypić piwko ;)

                  Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek stary żółty ser i wygodne dla psa szelki :)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł (nie licząc DogWay'a!) :)


                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                  05-06.03

                  2016

                  Spotkania grupowe :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                  Wiosnę czuć w powietrzu, czas więc zintensyfikować zajęcia z pupilami ;) W ten weeked zapraszamy na szereg zajęć, socjalizacyjnych i sportowych oraz na trening wpółprowadzony przez członków Cywilnej Grupy Poszukiwawczej TROPICIELE Warszawa :)


                  Na treningi zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, super smakołyki, zabawki, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo mały, płaski pojemniczek stary żółty ser i wygodne dla psa szelki :)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł :)


                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                  21.01

                  2016

                  Spotkania weekendowe :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line                  Tym razem w niedzielę spotykamy się na Polu Mokotowskim. O 13.30 rozpoczynamy treningiem rally-o, o 15.00 odbędą się zajęcia tropieniowo-ratownicze :)


                  Na trening rally-o zabieramy wypoczętego, nie najedzonego psa, dobry humor i.. psa, na zajęcia tropieniowe dodatkowo stary żółty ser i szelki :)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł :)


                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)                  15.01

                  2016

                  Spotkania weekendowe :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line                  Drodzy Klienci i Klubowicze! W sobotę spotykamy się na Polu Mokotowskim. O 10.00 rozpoczynamy zajęciami tropieniowo-ratowniczymi, o 11.30 odbędą się zajęcia z serii Smart Young - dla młodych i nieśmiałych psiaków :)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł, oczywiście dla DOG Line'owców tradycyjnie free :)


                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)
                  08.01

                  2016

                  Spotkania weekendowe :)


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line
                  Drodzy Klienci i Klubowicze! W sobotę spotykamy się na Polu Mokotowskim. O 10.00 rozpoczynamy zajęciami tropieniowo-ratowniczymi, o 12.00 wyjątkowo w sobotę odbędzie się trening Rally-O, a o 12.00 zapraszamy na półgodzinne, wyjątkowe SSSTRRRASZNE ZAJĘCIA - takich zajęć jeszcze nie było! Rytm afrykańskich bębnów będzie nas rozgrzewał a psiaki będą mieć okazję o docjalizacji z kolejną nietypową sytuacją i trudną dla nich serią dźwięków :)


                  Koszt jednych zajęć to 20 zł (bębny 10 zł), oczywiście dla DOG Line'owców tradycyjnie free :)


                  W niedzielę, 10 stycznia, zapraszamy na DogWay, czyli psią wyprawę za miasto :) To wspaniały sposób na socjalizację psiaków, zarówno tych nieśmiałych jak i tych śmiałych nieco za bardzo, ale także na relaks i odstresowanie po tygodniu pracy ;)


                  Spotykamy sie o 10.30 na przystanku WKD Otrębusy (odjazd z WKD Śródmieście o 9.50) Trasę liczącą 10 kilometrów w miarę możliwości zakończymy na Polanie Zosin ogniskiem z kiełbaskami i ziemniaczkami.                  Prosimy o zaopatrzenie się w wygodne ubranie i buty z opcją, że czyści nie wrócimy, prowiant na drogę, wodę dla siebie i psów, kiełbaski, ziemniaczki itp na ognisko no i o zabranie psów ;) Osoby, które wyruszą z nami po raz pierwszy tradycyjnie prosimy o zgłoszenie mailowe, e-mail: dogline@tlen.pl.

                  Podczas DogWay'ów obowiązuje REGULAMIN Odznaki DogWay. Udział w DogWay'u jest równoznaczny z zapoznaniem się z nim i zobowiazaniem do jego przestrzegania.

                  DO ZOBACZENIA!
                  Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami! Tel: 533-635-769 :)

                  Archiwum nowości:


                  

                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line


                  Szkolenie psów Warszawa - DOG Line

                  Szkolenie Twojego psa

                  ZADZWOŃ, umów się! WARTO!

                  Zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości :)


                  533 -635-769

NASI PARTNERZY


© DOG Line. SZKOLENIE SPORT PRACA Wszelkie prawa zastrzeżone!Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT
Aga Żabińska
Warszawa

+48 533 635 769
dogline@dogline.pl